Wpis z mikrobloga

@KotFernando: nie sądze, wiesz co raczej bez sensu byłoby jechać A4, a słuchać ciągłej konwersacji np. o A16 :/ CB radio analogowe ma to do siebie, że ma ograniczony zasięg i rozmawiasz z ludźmi z okolicy i wtedy to ma sens, a tak to nie wyobrażam sobie jechać z Wrocławia do Krakowa i słuchać sytuacji koło Szczecina ;)
@rovi: No w sumie racja, ale jak nie jedzie się na dwa auta w tym samym kierunku, a robi się ponad 1000km przez plskę to człowiek by pogadał "o wszystkim i o niczym", z kimś kto ma taką samą pracę. A na cb 19'tka jest dla info, a nawet jak się z kimś przejdzie na inny kanał to jeśli nie jedzie w tym samym kierunku to zaraz zniknie zasięg.
Kiedyś widziałem
Mi przez ten introwertyzm, łatwiej i swobodniej się rozmawia z ludźmi, których nie znam kompletnie, jak i również łatwiej w grupie niż tylko z jedną osobą. A też nie będę pytał ludzi na 19'tce,, czy by nie chcieli pogadać przez aplikację, ewentualnie pytać na zellu. Myślałem że jest jakaś aktywna społeczność. Ewentualnie zostaje zrobić uprawnienia mikrofalarskie, lub gadać tylko na tych kanałach "medycznych" na zellu.