Wpis z mikrobloga

Cześć mirki i mirabelki. Niestety koronawirus dał mojej branży mocno w kość i jestem zmuszona prosić o pomoc.
#szukampracy we #wroclaw, fantastycznie by było gdybym w obecnych czasach mogła ją wykonywać zdalnie, ale nie jest to konieczność. Mam 5 lat doświadczenia w gastronomii, większość na stanowisku kelnerki, a w ostatnim czasie pracowałam jako kierownik zmiany. Skończyłam technikum ekonomiczne, nie mam wykształcenia wyższego. Docelowo chciałabym pracować jako analityk internetowy, ale mogę być także wirtualną asystentką. Znam google analytics (mam zrobiony certyfikat Google Analytics Individual Qualification aby mieć dowód ( ͡° ͜ʖ ͡°)), podstawy google ads oraz power bi, excela obsługuję na poziomie zaawansowanym. Jeśli chodzi o zarobki, na chwilę obecną są mi obojętne, zależy mi na tym aby coś znaleźć i obrać kierunek rozwoju. Może ktoś z was szuka asystentki albo jest w stanie podpowiedzieć mi gdzie szukać? #mirkupomusz #mirabelkopomusz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@Burczan Przeleć się po wszystkich agencjach marketingowych w tym mieście: Artefakt, AdCookie, Rocket Media, Eactive - na pewno ktoś Cię weźmie jak napiszesz im to co tutaj.
  • Odpowiedz