Wpis z mikrobloga

Podsumowanie odcinka
Norek - dobre dziewczyny wybrał dlatego było zero poważniejszych dram. Jako jedyne wiedza o co chodzi w programie i się nie obrażają o byle gowno.
- Spoko ziomek zakochałeś się, wszystkiego dobrego! Obawiam się jednak ze madka go owinie wokół palca, chłop już ma jakieś przebłyski pantoflarstwa.

Rolniczka - nie wiem czego ona oczekiwała od tak słabych kandydatów, pretensje może mieć do samej siebie. Jedyny sensowny to był Szczena, ale wydaje mi się ze Mati zrobił mu wodę z mózgu i naopowiadał jak to jest fajnie w mieście i jakie dobre dupeczki można tam spotkać, dlatego zmienił zdanie i się delikatnie wycofuje. Scena z Pawlem, okulary i ciastko xD miałam ciary żenady. Rolniczka pewnie wybierze szczene, pojadą do jakiegoś Zakopanego na randkę, a na koniec i tak to nie wypali.

Czeresniak - strasznie nudny chłop, taki bez werwy. Przyniósł nauczycielce aparat zeby mogła sobie zrobić zdjęcie na pamiątkę, nosz #!$%@?. Poza tym wydaje mi się, ze on szuka kury domowej - ważne zeby obiad zrobiła, na wuwuzeli pierdziala pół dnia i będzie git. Wybierze Ilonke, która jest delikatnie odklejona, ale ten związek nie wypali, z tego względu, ze Ilonka nie chce być zamknieta w kuchni robiąc placki z czereśniami.

Erosoman - to jest po prostu prosty chłop, taki typowy burak. Dobrze zeby baba była, placki robiła, lubiła się dotykać. Grażynka niech wyjeżdża, szkoda czasu na takiego dzbana. Apolonia to Diana 2.0. Jednak jej reakcja w stosunku do Ewy była po prostu nie na miejscu, no ale jak to samotne stare baby - tego nie zrozumiesz. Jozek wybierze panią ze szpara miedzy zebami, to się może udać - on burak, ona cicha woda.

Scifun - no tu się działo! Łzy, emocje, róże, manieczki, saturacja na poziomie 60. Gość ma ewidentny problem ze sobą i powinien najpierw ogarnąć się po poprzednim związku, a potem pchać w nowy. Poza tym zupełnie nie potrafi rozmawiac z kobietami, jego zachowanie jest na poziomie 16 latka. Warto tez wspomnieć, ze Karyny mówiły, ze jest zupełnie inny poza kamerami, wiec potrafię sobie wyobrazić co się tam działo - dlatego tez ta pierwsza księżniczka tak szybko uciekła, a teraz przyszedł czas na kaczuszkę. Coś się tam musiało srogo #!$%@?.
Dawid dostał ataku paniki, nie dlatego ze „jego faworytka” (btw dwa odcinki temu mówił ze rozowy sweterek to faworytka) wyjeżdża, tylko ze będzie cringe na cała Polskę - miał trzy laski, wszystkie go olały, kiełbaski na grilu się smażą, woda się chłodzi, a kandydatek na zone nie ma.
#rolnikszukazony
  • 7