Wpis z mikrobloga

Ech słaba ta edycja :/
- płaczą, błagają kobiety by nie uciekały, podczas gdy to one mają walczyć wtf?
- rolniczka każdego nie lubi
- dziadek nie może się zdecydować (tu git, chociaż też są dramy i on musi prosić o zostanie)
- jeden typ normalny ma dwie do wyboru...
- jeden przed czasem wywala inne dziewczyny i bierze dzieciatą xD
- jeden płacze - i tu coś więcej: gość jest spalony, pokazał swoją słabość - słaby charakter i psychikę, przez co już nie będzie miał dziewczyny. Tu różowe piszące ze to spoko itd. Nie rozumieją że pomimo zrozumienia że każdy może mieć słabe dni, podświadomie zaczną taką osobą gardzić i ją unikać - kobiety są hipergamiczne i tego nie da rady wyłączyć. Kobiety chcą facetów męskich, a nie płaczliwe rurki. Świat nie jest sprawiedliwy. Podwójne standardy są i będą wśród ludzi. Nad słabymi nikt litości nie ma. Poczytajcie redpill i blackpill to zrozumiecie.

Po tych dramach myślę że formuła programu się zmieni, że do programu będą brani atrakcyjni mężczyźni, kobiety, i dziadki. Średni i brzydcy out, bo kobiety im uciekają... ;( I wszyscy będą badani u psychiatryka by nie wyszły ukryte problemy na antenie. Zakładając ze to nie było wyreżyserowane. Ten program powinien bawić i być przyjemnym dla obu stron (rolników i widowni).
#rolnikszukazony
  • 11
Po tych dramach myślę że formuła programu się zmieni, że do programu będą brani atrakcyjni mężczyźni, kobiety, i dziadki. Średni i brzydcy out, bo kobiety im uciekają... ;( I wszyscy będą badani u psychiatryka by nie wyszły ukryte problemy na antenie. Zakładając ze to nie było wyreżyserowane. Ten program powinien bawić i być przyjemnym dla obu stron (rolników i widowni).


@Zly_CzlowiekXD: Przecież właśnie ten program się ogląda dla takich dram xD
@Zly_CzlowiekXD: z Dawidem to już nie chodzi o zwykłą słabość, bo to można wybaczyć. On jest zwyczajnie niestabilny emocjonalnie. Nie jest normalne, żeby w ciągu paru dni równie mocno przeżywać odejście dwóch różnych lasek. To w końcu która była faworytką xd?
Gość potencjalnie może odwalać srogie imby w prawdziwym związku, o ile się nie ogarnie.

Dziadek to zwyczajny prostak, oderwany od rzeczywistości i jedynie podobna mu kobieta może kiedyś się z
@Zly_CzlowiekXD formuła programu się zmieni, że do programu będą brani atrakcyjni mężczyźni, kobiety,

Tak to chyba nie. Polacy lubią oglądać takich ludzi jak oni sami. Żeby się podbudować.

wszyscy będą badani u psychiatryka by nie wyszły ukryte problemy na antenie

Proszę cię... To by było zbyt humanitarne jak na standardy TVP. Szybciej niż do psychologa, to wyślą uczestników do księdza na spowiedź i pogadankę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zly_CzlowiekXD: To co opisałeś brzmi jak typowy scenariusz, który można by zastosować aby program był bardziej atrakcyjny dla przeciętnego widza xD
Spokojnie, to tylko aktorzy, jak w trudnych sprawach czy dlaczego ja.
@meldred: Przecież ja napisałem, że u niego jest spoko, bo ma fajne kandydatki i fajny FLOW między nimi, a nie pochwały dla rolnika, więc coś nie na temat Twój wpis xd.

Ale i tak uważam, że źle go odczytujesz. Może jest trochę prosty (wbrew wykształceniu) i #!$%@?ł z tą gadką o pracy, ale ponadto nie widzę powodów do takiego jadu.