Wpis z mikrobloga

To był jeden z najmocniejszych momentów w historii programu. Wyglądało jak jakiś atak paniki. Mogliby mu już montażyści odpuścić z pokazywaniem tego...
Dawid zniszczy swój wizerunek i znacznie utrudni sobie szanse na poznanie dziewczyny w realu. Wyszedł na płaczka, który potyka się o własne nogi w relacjach z dziewczynami.
Facet musi mieć fleszbeki od tej miłości, która go zostawiła. Sam sobie zrobił pod górę, ale i tak szkoda chłopa.
#rolnikszukazony
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bellie: ja myślę, że gościu sam siebie oszukiwał, że zamknął już temat starego związku, a jednak wszystko sobie rozdrapał. Szkoda tylko że w telewizji.
  • Odpowiedz
@wilku88: Ależ przepraszam, wszystko już jest w porządku. Przecież wyjaśniłeś, że mleko się wylało, więc można je rozmazać po podłodze. Ja na przykład nie miałem pojęcia o całej akcji, ale dzięki Tobie czuję się lepiej doinformowany.
  • Odpowiedz
@Polanin: Sam fakt, że to wyszło w telewizji jest istotny. A to, czy zobaczy go 3 miliiony ludzi w telewizji, czy 3 miliony w telewizji plus 10 tysięcy na portalu wykop.pl nie robi już różnicy.
Gość ma p--------e tak czy siak bez względu na to czy ty tego nie zobaczyłeś, czy zobaczyłeś przeze mnie.
  • Odpowiedz
@wilku88: Może i ma p--------e. Nie wiem, nie widziałem. Żałuję tylko, że jeśli jest jak piszesz to dzięki Tobie ma p--------e jeszcze bardziej. Dobrze, że tak przejąłeś się jego losem. Ująłeś mnie tym.
  • Odpowiedz