Wpis z mikrobloga

Jak sobie uświadomię ile mam lat i gdzie aktualnie jestem ze swoim życiem to ciśnie mi się na usta tylko jedno słowo.

Dramat.

Większość ludzi w moim wieku ma:
-prosperujące biznesy lub po prostu dobrą pracę,
-zonę i dzieci,
-mieszkanie na własność,
-respekt rodziny i otoczenia,
-dużą samodzielność,
-solidne auta,
-przynajmniej raz w roku jakieś egzotyczne wakacje,
-dynamiczność życia codziennego,
-duże ambicje które popychają ich do ciągłego rozwoju.

Co natomiast mam ja w wieku prawie 30 lat?

-robota w łagropolu za 2.5k miesięcznie (chyba jedyny pozytyw w moim przegrywie to właśnie to, bo nie jestem całkowitym darmozjadem i pasożytem),
-zero erotycznych kontaktów z kobietami (spokojnie mógłbym uwierzyć że laski to hologram),
-mieszkanie z rodzicami na wsi,
-pogarda i kpiny niemal z każdej strony,
-brak jakichkolwiek podstaw i umiejętności pozwalających na samodzielne życie, nie umiem gotować, prać, prasować itp. Jak się coś w domu zepsuje to nic nie umiem naprawić,
-brak prawa jazdy,
-zero wakacji, urlop zawsze przed komputerem,
-introwertyzm, stres przy każdym wyjściu z domu nawet jeśli to tylko wypad do sklepu kilkaset metrów dalej,
-brak jakichkolwiek ambicji, byle by tylko wrócić z roboty, usiąść przed kompem i na kilka godzin zapomnieć o tej całej beznadziei.

Oj coś poszło zdecydowanie nie tak podczas mojego życia.

#przegryw #samotnosc #depresja #zalesie
  • 15
  • Odpowiedz
@ZdejmijTenAbazur skoro mieszkasz na wsi to masz utrudnione zadanie, nie ma co się oszukiwać. Jeżeli chodzi o pracę to coś ci powiem mireczku - większość ludzi w tym kraju pracuje za takie pieniądze, #!$%@?ć wykop bo tutaj jeśli nie zarabiasz 15k to jesteś śmieciem. Podstawowych umiejętności możesz się bardzo nauczyc i jeżeli będziesz musiał to gwarantuje ci, że przyswoisz to sobie raz dwa. Co do naprawiania, to uwierz mi, że większość
  • Odpowiedz
@Miler111111: Dla mnie dobra praca to taka w której mógłbym się trochę realizować. Zarobki to drugorzędna sprawa aczkolwiek nie mogą być też bardzo niskie. Spędzamy w robocie większość naszego życia, więc fajnie było by robić coś ciekawszego a nie tylko #!$%@?ć beznamiętnie 8h na taśmie dzień w dzień to samo. Nie jestem w stanie wymienić konkretnego zawodu który by mnie uszczęśliwił ale wiem jedno, to co już robiłem do tej
  • Odpowiedz
@Miler111111 większość Polski to miasta powiatowe i wsie, tam zarobki nie są za dobre a i przecież w miastach wojewódzkich też większość zarabia przeciętnie. Sam mieszkam w wojewódzkim i też zarabiam niecałe 3k xD. Jasne, mam znajomego programiste który zarabia trzy razy tyle co ja, ale to jest wyjątek od reguły
  • Odpowiedz
@ZdejmijTenAbazur raczej #wygryw 2.5k na wsi gdzie nie musisz opłacać najmu bo siedzisz u starych to spoko sytuacja.
Kontakt erotyczny kosztuje 200 zł polskich nowych.
Pogardę i kminy zostaje zignorować albo odpłacić się tym samym ew. #!$%@? jeśli jesteś duży :p
Po co chcesz umieć wszystko naprawiać? Po to są pieniądze właśnie. Jak potrzebujesz usługi hydraulika to opłacasz usługę hydraulika więc nie kminię po co ludzie się srają, że
  • Odpowiedz
@ZdejmijTenAbazur e tam nie jest źle. wszystkie rzeczy które wymieniles da się zmienić, polepszyć sytuacje Co z tego że "większość ludzi" którzy cię otaczają coś ma. Większość tych ludzi też nie powie, że te dobra pracę załatwił im wujek po znajomości, na mieszkanie dostali hajs od starych albo w spadku po babce, w małżeństwie za zamkniętymi drzwiami kłótnie, wakacje na pokaz po całym roku #!$%@?. Każdy medal ma dwie strony, czasem
  • Odpowiedz