Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy praca w wykończeniówce na dłuższą metę jest bardzo wykańczająca fizycznie? Warto w to wchodzić,aby w przyszłości było to podstawowym źródłem dochodu oraz
czy w tej branży można dobrze zarobić?

#remont #remontujzwykopem #glazurnik15k

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fa7eb8b059df8000aaa1aeb
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 17
@AnonimoweMirkoWyznania: pewnie, że jest dochodowa, ale tylko dopóki człowiek jest młody i mu organizm pozwala. Sama bym chętnie robiła takie rzeczy, jako nastolatka sobie dorabiałam w wakacje u znajomego budowlańca albo pomagałam ojcu w domu przy wykończeniu - a to płytki przyciąć, a to panele ułożyć, zagipsować, pomalować, złożyć meble, zasilikonować szczeliny. Sama przyjemność, szybkie efekty i przednia zabawa, nie wiem jednak, czy na stałe warto.
@AnonimoweMirkoWyznania: jak ma się własną działalność można dobrze zarobić, co do utraty zdrowia to dużo zależy jakie prace będziesz wykonywał i jak będziesz sam dbał o swoje zdrowie dopuki będzie np.kiedyś standardem było szlifowanie sufitów bez masek gdzie w jednej ręce paca a w drugiej halogen i to wszystko na drabinie ;) teraz żyrafa i odkurzacz :) najważniejsze to zatrudnić się w dobrej firmie porobić kilka lat aby zdobyć kwalfikacje.
OP: @odislaw: Myślę,że bym ją polubił.Bardzo cenię sobie spokój i myślę że w takiej pracy mógłbym go odnaleźć.Obawiam się tylko że po czasie siądą kolana/kręgosłup i trzeba będzie wycofać się z gry.

@AndyMendy: Z tą stawką 700 zł,nawet jak na chociażby Warszawę,to nie przesada :P ?

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: LeVentLeCri

@AnonimoweMirkoWyznania: ostatnio układałem dla siebie płytki 2 dni, 4h na dzień, plecy bolały mi jeszcze kilka dni po robocie, po tych 4h byłem bardziej zrypany niż po 16h w biurze, już wiem czemu w tej branży brakuje ludzi, z tą kasą to bym nie przesadzał bo znajomi płacili w wawie za łazienkę 4k, a roboty było na 10 dni roboczych od stanu deweloperskiego, czyli bez kucia, usuwania kleju, równania ścian.