Wpis z mikrobloga

jak się profesjonalnie nazywa narzędzie typu śrubokręt elektryczny tylko z taką małą tarczą do cięcia precyzyjnego np. drewna, plastiku czy tam nawet metalu odpowiednią tarczą?

rysunek poglądowy xD picrel XD #miszczpajnta

postanowiłem że skompletuję sobie narzędzia, szlifierka kątowa, pilarka tarczowa, wkrętarka, wyrzynarka, piła szablasta zamówione, co jeszcze z takich narzędzi warto? warunek: wszystko akumulatorowe, najlepiej jednej firmy żeby akumulatory pasowały (nazwa narzędzia wystarczy, znajdę z makitki)

#majsterkowanie #diy
login-jest-zajety - jak się profesjonalnie nazywa narzędzie typu śrubokręt elektryczn...

źródło: comment_1604847836X8XtHGHEvdvYSClTjxkUGV.jpg

Pobierz
  • 11
@login-jest-zajety: Tak. Mechanicznie jest porównywalna z Dremelem, ale moim zdaniem lepiej leży w dłoni (miałem Dremela, teraz mam dokładnie to, co pokazujesz, więc mam porównianie), przede wszystkim jednak Proxxon moim zdaniem wygrywa poprzez dostępny osprzęt. Co prawda obecny statyw dremela wygląda nawet całkiem sensownie, ale najtańszy Proxxona moim zdaniem i tak go bije, a do Proxxona można dokupić statyw większy, stolik krzyżowy, dedykowane imadło...