Wpis z mikrobloga

Wszedłem na tag #ps5

Chciałem zobaczyć, jak wyglądają nastroje i ogólny hype w kontekście potwierdzonego braku dostępności na premierę fizycznie w sklepach.

Zamiast tego widzę spęd ludzi, którzy zamówili #xbox i wszczynają debilne wojenki, powielając jakieś fake newsy (np. odnośnie wadliwej całej partii sprzętu na Polskę).

Oczywiście większość z tych osób grała wcześniej na #playstation - no kto by się spodziewał?!

  • 13
Tez tego nie rozumiem, ale to taka nasza mentalnosc, zagladanie to portfela, lozka itd. Ja tam sie ciesze ze jest konkurencja bo to dla nas, konsumentow tylko same plusy. Ale te wojenki, przesciganie sie kto ma lepiej jest tak zalosne. Kłotnia o 2s wczytywania sie gry, zamiast sie cieszyc ze dlugie loadingi znikaja, 4k native czy inne. Ja tam czekam na swoje ps5, bo raz ze mam konto z milionem nieogranych gier,
@Penizje: zero zaskoczenia, co premiere generacji dzieje sie to samo, pozniej troche ucicha bo dzieciaki kupuja zabawke i graja. czesc jeszcze zostaje i pieprzy takie farmazony przez lifecycle konsoli
@hekktik Ja nie mam nic przeciwko zabawnym pojedynczym prztyczkom w nos. Natomiast w tym momencie wartościowe informacje kompletnie giną w natłoku idiotycznych postów i powielanych fejków.

Wciąż bawi mnie zresztą ten motyw, gdzie kolejni rzekomi fani PlayStation nagle przesiadają się na ekosystem Xboksa. Przy czymś od razu zaczynają też swoją krucjatę przeciwko PS5. Mimo że ani PS5, ani Series X czy S, w rękach jeszcze nie mieli.
@cincin27: ale ja nie mowie, ze tylko w kierunku ps5 to dziala, wypisywanie glupot na xboxa tak samo mnie wkurza. Quickresume wyglada super, wsteczna az do xboxa ( pogralbym w bf3 ). Akurat exy mi nie leza , no moze poza forza. Walka na teraflopy to juz wg wyzszy stan umyslu - ja gram na swojej ps4 fat ktora zacina w menu az milo i czasem kluje w oczy juz grafika
@Penizje: no to jest cyrk, wojenki dzieciakow na zabawki w piaskownicy. ostatnia sytuacja z x-komem. jeden gimb nie dostal konsoli, z jednego tweeta robi sie news ze naklad na polske jest wycofany, sklep mowi ze nic nie mogl wycofac bo nic nie dostał. komedia
@cincin27: ale ja nie mowie, ze tylko w kierunku ps5 to dziala, wypisywanie glupot na xboxa tak samo mnie wkurza. Quickresume wyglada super, wsteczna az do xboxa ( pogralbym w bf3 ). Akurat exy mi nie leza , no moze poza forza. Walka na teraflopy to juz wg wyzszy stan umyslu - ja gram na swojej ps4 fat ktora zacina w menu az milo i czasem kluje w oczy juz grafika