Wpis z mikrobloga

Co myślicie o mieszkaniu w takim domku modułowym? Koszt to ok. 80 tysięcy złotych + wykończenie ok. 30 tysięcy + kanalizacja itp. ok. 20 tysięcy + działka ok. 50 tysięcy. Czyli łącznie ok. 180 tysięcy. Metraż to 35 metrów kwadratowych, ale ja jestem singlem to większy mi nie potrzebny.

#dom #budownictwo #polska #mieszkanie #nieruchomosci #kiciochpyta
przemianawdzika - Co myślicie o mieszkaniu w takim domku modułowym? Koszt to ok. 80 t...

źródło: comment_1604832400YkfcxTciU0dQviSLIF99S4.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@przemianawdzika: mi się takie coś marzy ale na działce wypoczynkowej a nie do mieszkania. 35m to IMO trochę mało, nawet jak na singla, ja mieszkam w 45 i ciągle mało. ALE jakby nie profil pracy jaki mam i że muszę dojechać do centrum i te 8h odsiedzieć a czasem i 12 to już dawno mieszkałbym w czymś takim poza miastem. Ciekawe czy można połączyć takie 2 domki na zgłoszenie i zrobić
  • Odpowiedz
Ciekawe czy można połączyć takie 2 domki na zgłoszenie i zrobić sobie apartament 70m?


@amonwar: Są różne warianty nawet ponad 100 metrowe.

nawet jak na singla, ja mieszkam w 45 i ciągle mało.


@amonwar: Ja obecnie najmuję pokój 14 metrów i mi wystarcza.
  • Odpowiedz
@przemianawdzika ok, mój błąd ;) podpowiem Ci coś - poszukaj firm produkujących prefabrykowane garaże modułowe, 2 lata temu za kilkanaście kpln mogłeś kupić moduł garażu, są wersje z różnymi otworami okiennymi i drzwiowymi, stawiasz 2 i gotowe ;) są z gotowymi elewacjami etd :) jakbyś dobrze wykombinował i ustawił to by to miało wygląd i było niezniszczalne
  • Odpowiedz