Wpis z mikrobloga

Mirki powiedzcie jakie gry skończyliście na 100% ja raz byłem blisko Gta San Andreas ale pod koniec gry Save mi się zepsuł. Jeszcze Far cry 3 próbowałem ale poległem na znajdźkach.
#gry #pcmasterrace #ps4 #xboxone
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hanlan: Nigdy żadnej. Zawsze sobie ceniłem w grach aspekt RPG, a tryhardowanie go całkowicie zaburza. Poza tym nie miałem też żadnej frajdy z szukania jakichś znajdziek, zamalowywania tagów czy zabijania dosłownie każdego potworka jaki jest na mapie. Gram w gry dla fabuły.
  • Odpowiedz
@Hanlan wiedzmin 3, Dying light, ac origins, far cry 3,4,5 i primal, mgs5, bf1 bo platyna, remaster coda 2, horizon zero dawn, z Lego to indiana jones 1 i 2, Lego Batman wszystkie części, Star warsy wszystkie części, Lego piraci z Karaibów, Lego movie XD
  • Odpowiedz
@Hanlan: Vice City za gówniarza zrobiłem na 100%. Później byłem bardzo blisko by zrobić m.in. GTA IV, GTA V, Saints Row 3 i Tomb Raidera z 2013 na 100, ale zawsze jakoś tak nie chciało mi się robić tych pierdół, choć mialem dosłownie 1-2% xDDD
  • Odpowiedz
@Hanlan robię stówę jak widzę, że osiągnięcia są realne i jedno z nich nie pochłonie 50 godzin

Ale czasem zdarza się wyjątek np. children of korra mam 100% a było ciężko
  • Odpowiedz
@Hanlan: Nie skończyłem żadnej na 100%, nie lubię zapychaczy typu znajdź 50 piór czy innych śmieci żeby twórcy mogli sobie napisać "czas gry: 2137h".
  • Odpowiedz