Wpis z mikrobloga

@elmyn: mireczku a tutaj na pewno wszystkie klocki to lego, a nie jakieś np Cobi dodatkowo? Bo zainteresował mnie ten plate 8x16 co wygląda na przeźroczysty (czyli pewnie kolor Trans-Light Blue/Trans-Dark Blue/Trans-Medium Blue), ale ten plate 8x16 nigdy nie był w takim kolorze wydany: https://www.bricklink.com/catalogItemIn.asp?P=92438∈=S

Czy na wszystkich studach masz napis Lego? Jeśli tak, to możesz poszukać numeru klocka (powinien być gdzieś widoczny na danym klocku - najczęściej od spodu).
@damw: Mi coś się wydaje, że faktycznie może tam być domieszka jakiś innych klocków niż LEGO, z ciekawości poszukałem pontonu ale, żaden wydany przez LEGO nie ma tak "ostrego kąta" na przodzie.

EDIT: I znalazłem, ponton jest od Cobi (Przykład Cobi R-603) :)
Mi coś się wydaje, że faktycznie może tam być domieszka jakiś innych klocków niż LEGO, z ciekawości poszukałem pontonu ale, żaden wydany przez LEGO nie ma tak "ostrego kąta" na przodzie.


@brudney: no właśnie miałem na początku ten sam problem - 2x przejrzałem wszystkie boat i raft na bricklink, potem zobaczyłem jeszcze ten 8x16 plate o którym wspomniałem wcześniej i byłem już prawie pewny