Wpis z mikrobloga

Mirki odradzały 37 m2 z uwagi na to, że byłaby to ekstremalna klatka dla Polaka, więc postanowiłem zrzucić się na coś większego. 55 m2, ale za to wg. mnie z układem trochę dziwnym i gorszym niż w przypadku 37 m2. Ewentualnie przykładowy projekt tego mieszkania jest dziwnie zaprojektowany i można by coś w nim poprawić. Mają Mirki jakieś pomysły jak można by to lepiej zaprojektować aby mieszkanie byłoby maksymalnie ergonomiczne?
#nieruchomosci #mieszkanie #budownictwo
Vestor - Mirki odradzały 37 m2 z uwagi na to, że byłaby to ekstremalna klatka dla Pol...

źródło: comment_1604821806FUP2wVLLs9cNyP27MlVZgN.jpg

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 116
@Vestor: ta sypialnia, która ma 10m2, będzie bardzo mała jeśli wstawisz tam łóżko 160x200, zostanie Ci mniej niż 1m z każdej strony
  • Odpowiedz
@MisiuMisiu: P--------z. Co ci idzie?? Karaluchy gotujesz? Dajesz porządny okap w wyciąganiem i nie n----------z na głęboki olej tylko gotujesz coś co ładnie pachnie. Poza tym jak stara Ci przestanie gotować i zaczniesz sam spędzać czas w kuchni to ogarniesz że fajnie jest mieć kontakt z innymi domownikami czy zawiesić oko na TV. Poza tym to jest podyktowane tym ze na małym metrażu trzeba umieścić jak najwiecej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Vestor: jak poprosisz o plan z wymiarami to raczej Ci wyślą. Potem możesz przerysowac np. Do sweet Home i sobie poustawiane meble przykładowe.

Faktycznie na wizualizacji niemal nie ma szaf - widzę jedna w pokoju dziecka i jedna w sypialni.

Gdzie jest pralka?
  • Odpowiedz
@Vestor: Coś pomyliłeś, bo ta wizualizacja to ma jakieś 90 m2 ¯\_(ツ)_/¯

A tak na serio, to weź architekta. Mi wymyślił takie rozwiązania, o których filozofom się nie śniło, a mi to już w ogóle.
  • Odpowiedz