Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 32
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Świeżo mielona kawa już zaparzona () Dzień dobry. 07:02:03, Niedziela, 08 listopada 2020. Imieniny: Seweryna, Bogdana, Klaudiusza. Słońce podniesie się dziś o 07:02. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 8 godzin i 55 minut, w zenicie znajdzie się o 11:30 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:58. Ciemna noc zapadnie o 17:20, ale gwiazd można wypatrywać od 16:37.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Świeżo mielona kawa ...
  • 24
@micke:
dzień dobry :)
Nie było mnie ale już jestem:p
Były zakupy, było muzeum I był wypad głęboko las. Na jakieś 2 mc powinno mi wrażeń starczyc:)

Wklejam zgodnie z sugestią @slabehaslo.
"stos" - specjalnie zostawiłam na fotce gaśnice. Myślę że to nie jest element instalacji artystycznej:)

@TomTailor100 - wczoraj w trasie słuchałam mojej ulubionej radiowej 'dwojki' i Pan na ciężki poranek polecił piosenke... I jakoś mi twoja wątroba od
Sikorka2017 - @micke:
dzień dobry :)
Nie było mnie ale już jestem:p
Były zakupy, b...

źródło: comment_1604821201AO0RgMXC9rSwMpBRThphL6.jpg

Pobierz
Dobry dzień !
Dziś dla odmiany obudziły mnie gęsi sąsiada :(
Darły mordeczki od samego rańca ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie znają litości .
Gdzie tu sprawiedliwość przy niedzieli .
Jeszcze tylko 39 dni
I mąż będzie słuchać porannych tekstów:
#ja ne sce twojego situ ulubionego !
#ne wiem co będę jeść na śniadanie muse jesce pomyslec !(11.00) masz coś słodkiego?
#maaamooo! On mnie stlasnie denirwuje !
Dzień dobry, dzisiaj humor gitówa, śniadanie zjedzone, kawaa wypita, teraz chwila #!$%@? się, później jakieś sprawko do ogarnięcia aby zaległości nie było i lecimy z kolejnym tygodniem.
"O!" dziś dziś wrzucam drugi klip, a na kolejne trzeba niestety poczekać: https://youtu.be/WuCc6t_vhzI

@Sikorka2017 @micke @buczubuczu @rajjj @Dziesion @TomTailor100 @algus @bolorollo @wynalazek_one @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @Wejszlo @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @AllGoesWrong @slabehaslo @Dddkop @Slamowir @mobutu2 @nivenerr @keisezrG @omi-omi i reszta :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
Dzien dobry, dziś leniwa niedziela! U mnie na sniadanie solidny kawałek sernika- oczywiście bez rodzynek ( ͡º ͜ʖ͡º), do tego moja ulubiona turecka herbata (co jest dziwne, bo jeszcze miesiąc temu jej nie lubiłam ¯(ツ)/¯). Odpoczywajcie i ładujcie baterie :)
@micke: @wynalazek_one: @Wejszlo: @Sikorka2017: @martica:
@petla_sprzezenia:




@Dioddy: @AllGoesWrong:
@bolorollo: szkoda, ze ja po snidaniu bo bym zrobila sobie
@micke @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nie_mowie_po_kociemu @Sikorka2017 @Syskiev @Wejszlo @omi-omi @Pjotsze @TomTailor100 @algus @wyinwidualizowany @petla_sprzezenia @Dddkop @wynalazek_one @shitty_support @slabehaslo

no dzien dobry ja rano stal msze obejrzal obiat zjad w robloxy pogral iteraz siedze sobie ide chyba drzemke zrobic bo jakis taki zmeszony jestem no i milego dnia dla was i tak dalej dobra narazie
Hansim33 - @micke @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @JurgenVanBe...