Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zoombie: ja mam :) z tym, że ciężko z czasem żeby podjechac i zaprezentowac. Porównam Ci go do dx Racera, bo taki ma syn. Quersus jest twardszy i dupa boli i ma porąbane ustawienie pochylania, albo siedzisz prawie pionowo, a kolejny skok to już sporo leżysz. Nie ma posredniego. Gdybym miał wybierać to zdecydowanie dx Racer. Kupiłem go tylko dlatego, że była mega promocja w euro rtv agd i zapłaciłem coś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zoombie: mam evosa i nie zgadzam się z @dr_Acula.

Pochylenia mają 3-4 opcje blokady, do pracy używam i tak odblokowanej opcji, blokuje tylko jak gram w gry wyścigowe/rajdowe. Pianka pod dupą faktycznie twarda, ale mnie dupa nie boli, powiedziałbym że jest właśnie tak w sam raz twardością. Zgodzę się, że poducha pod głowę jest świetna.

No chyba że pianka pod dupą między evos a vaos się różni. Nie mam porównania.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@11mariom: mają kilka blokad to prawda, ale jest zbyt duży skok pomiędzy nimi. Gdybym miał kupować w regularnej cenie zdecydowanie wybrałbym Dx. Natomiast ja kupiłem dokładnie za 679 PLN i to jest kwota, która była jak najbardziej ok za to krzesło.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dr_Acula: hm, u mnie ta pierwsza blokada inna od pionu nie jest jakoś mocno leżąca. Jest w sam raz do grania akurat. Maksymalna faktycznie prawie leżąca.

Blokada odchylenia wydaje mi się dosyć podobna do tego co miałem w Markusie. Nie sprawdzałem czy identyczne punkty blokad, ale tak z głowy to jest porównywalnie.

Płaciłem pełną cenę i szczerze kupiłbym drugi raz. Głównie przez to, że bardzo istotnym kryterium było, że chcę materiałowy,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@11mariom: pierwsza blokada to tylko delikatny odchyl od pionu. Druga już z kolei dość mocny. Wyczytałem kiedyś w necie, że ktoś na to też narzekał. W Dxie lepiej się to ustawia, dla mnie bardziej komfortowo, mogę znalexc pochylenie pomiędzy tymi dwoma, które ma Quersus. Ogólnie jestem zadowolony z tego krzesla, przyzwyczaiłem się. Ale gdybym miał płacić pełna kwotę to dx racer, który dla mnie jets bardziej komfortowy. Może to też kwestia
@dr_Acula @11mariom. Dziękuję panowie :) DX miałem jakiś czas temu i był trochę za wąski dla mnie, teraz mam normalny fotel ale przymierzam się do czegoś wygodnego. Cena w sumie nie ma znaczenia, bo ma zadbać i o dupę i kręgosłup:) @dr_Acula - a jak ja bym podjechał i tylko obejrzał? Nigdzie w Szczecinie w sklepach nie widziałem a jakoś tak nie chce kupować w ciemno ...
@zoombie: ja tylko dodam, bo przesiadłem się z miesiąc temu z DXracera na normalny ergo - poza tym, ze fajnie wygląda, długo stoi (bo dopiero po 6 latach mi zeszła ekoskóra), to boli i dupa i plecy, przez co siedzisz jak krewetka. normalny ergo fotel jest dużo lepszym wyborem.
@zoombie: Quersus nie ma nic wspolnego z ergo z tego co widze, jest odpowiednikiem mojego dxr. kupilem unique wau2 troche przypadkiem, nie jest idealny ale poki co wystarczy. Z tanszych fajny byl tez unique hero, ale jestem pewien ze w cenie quersusa tez mozna cos wybrac.
@ohfcukme: aaa dobra ... widzę o jakie fotele ci chodzi - mam w robocie taki "ergo", nic szczególnego , na pewno nie na długie sesje w warzone czy oglądanie weekendowe seriali na kompie
@dr_Acula @11mariom @ohfcukme dojechał ... ładny, solidny, nie jakieś chińskie gówno, ale solidna konstrukcja, twarde siedzisko - ale mi pasuje jak ulał - polska myśl konstrukcyjna zaskoczyła mnie mocno na plus - na razie jest warty każdej wydanej złotówki - cichy, nic nie trzeszczy, super możliwości ustawienia, poziomy wychyłu jak dla mnie projektowane :D ... Najlepszy fotelik po latach jaki mi się udało kupić :D Dzięki za komenty Panowie :D