Wpis z mikrobloga

Po jakim czasie najlepiej zapraszać dziewczynę na spotkanie albo w tym momencie pandemicznym chociaż na messengera? W internecie słyszałem, że jak najszybciej, tego samego dnia. Koleżanka natomiast mnie przekonuje, że tylko creep zaprasza na randkę po krócej niż tygodniu pisania #mirabelkopomusz #tinder #badoo #zwiazki
  • 40
  • Odpowiedz
@Cauchemar7: xd po tygodniu to juz bedzie wybolcowana przez jakiegos chada, jak najszybciej spotkanie
nie utrzymasz zainteresowania tyle czasu, laski maja pełno atencji, zawsze trafi sie ktos lepszy
  • Odpowiedz
@Cauchemar7 Według mnie to jest indywidualna sprawa w każdej znajomości. Po prostu wtedy gdy się poczuje, że się chce spotkać. Nie rozumiem też tego dlaczego to facet ma zapraszać. Powinna to być wspólna decyzja.
  • Odpowiedz
@DoDoLot: Miscz podrywu wykopek z tagu przegryw który całe dnie w piwnicy siedzi. Idź trollować gdzie indziej i nie rób z OPA zboczeńca i creepa co od razu co napisze do laski umawia spotkanie
  • Odpowiedz
@czuczer: oj kolego zdziwiłbys sie, na tinderze troche działałem to wiem jak to wygląda w większości przypadków.
Wiadomo, że to napisałem prześmiewczo, ale generalnie ze spotkaniem nie ma co zwlekać.
  • Odpowiedz
  • 0
@Vasenka nagle ci się zmieniło z "Nie rozumiem też tego dlaczego to facet ma zapraszać" na "czekaj na jej zaproszenie, to na pewno stracisz parę"? Jak masz się śmiać to po #!$%@? komentujesz?
  • Odpowiedz
@Cauchemar7 Bo jestem za tym, żeby oboje podjęli tę decyzję, a ty czekasz na jej inicjatywę.

Trochę odwagi Miras, weź sprawy w swoje ręce i podpytaj ją kiedy będzie gotowa się spotkać. Bez żadnego zapraszania, tylko neutralne pytanie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Vasenka Nie czekam XD cały czas z nią piszę. Po prostu nie chcem jej wystraszyć. Już z jedną dobrze się pisało a jak chciałem do konkretów to ostudziła moje zapały więc nie chcę powtórki.
  • Odpowiedz
@Cauchemar7: Jak napisała różowa wyżej. Imho 2-3 dni pisania do zbudowania jakiegoś zaufania/zaciekawienia/chęci rozwinięcia znajomości wystarczy. Pisanie z laskami tygodniami mija się z celem. Bo w tym czasie mógłbyś już spotkać się z paroma innymi. Chyba, że okoliczności są jakie są. Imho, jak laska po 2-3 dniach pisania nie chce się spotkać i szuka wymówek to olewasz. Jak będzie zagadywać to stawiasz sprawę jasno.
  • Odpowiedz
@Cauchemar7: najlepiej jak tego samego dnia ustalisz datę i zdobędziesz kontakt poza tinderem.

Koleżanka natomiast mnie przekonuje, że tylko creep zaprasza na randkę po krócej niż tygodniu pisania


Laski też twierdzą że zagadywanie na żywo to desperacja i creep, więc wiesz.
  • Odpowiedz