Wpis z mikrobloga

Po jakim czasie najlepiej zapraszać dziewczynę na spotkanie albo w tym momencie pandemicznym chociaż na messengera? W internecie słyszałem, że jak najszybciej, tego samego dnia. Koleżanka natomiast mnie przekonuje, że tylko creep zaprasza na randkę po krócej niż tygodniu pisania #mirabelkopomusz #tinder #badoo #zwiazki
  • 40
  • Odpowiedz
Miscz podrywu wykopek z tagu przegryw który całe dnie w piwnicy siedzi.


@userrrr: no witam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Idź trollować gdzie indziej i nie rób z OPA zboczeńca i creepa co od razu co napisze do laski umawia spotkanie

Niech marnuje swój czas i przez tydzień urabia randomową lochę z internetu, która po dwóch dniach usunie parę lub przestanie odpisywać - outstanding move ( ͡°
  • Odpowiedz
@DoDoLot: Żadna normalna laska nie spotka się z tobą w tej samej godzinie co ją poznałeś w necie xd bo wyjdziesz ma creepa typie xd popisz z nią troche żeby poznać czy w ogóle będziecie mieli o czym gadać na tym spotkaniu

@Cauchemar7
  • Odpowiedz
@userrrr: @Cauchemar7: Każda rozmowa na tinderze u mnie wygląda tak samo. 5-10 wiadomości od pierdołach (cześć - cześć, rozmowa o czymś z opisu od niej, albo ode mnie), a później propozycja spotkania, a przed spotkaniem przejście na ig, albo fb. Przez zamknięte knajpki skuteczność spadła z 3/5 do 2/5, bo odpadają te bardziej wybredne :)

Podstawowa zasada, bo to nie zadziała jeśli mamy zły target. Omijamy szerokim łukiem laski, które
  • Odpowiedz
@Cauchemar7: przypadek z zeszłego tygodnia u mnie. Pisałem z nią cały wieczór w piątek, w sobotę przeszliśmy na whatsapp i wieczorem rozmawialiśmy 2h. Mamy do siebie blisko (30km) więc mówię do niej w trakcie rozmowy że w tym czasie zdążylibyśmy spotkać się i kawę wypić. A ona że nie, że to za szybko, ale zgodziła się spotkać następnego dnia. Ale mówiła że nie, że może za tydzień to ja do niej
  • Odpowiedz