Wpis z mikrobloga

#kosmetyki #pytanie #rossmann tak po wizycie w rossmannie zaczelam sie zastanawiac, czy ludzie (lub ile ludzi) otwieraja kosmetyki przed zakupem, ktore niekoniecznie potem kupuja?

czy zdarza sie wam otwierac kosmetyki w sklepach tylko po to zeby sprawdzic np zapach?

  • tak 24.2% (8)
  • nie 75.8% (25)

Oddanych głosów: 33

  • 5
@beztroski_pampuch: @White_Magpie: @daddyissues_: mi najbardziej chodzi o to, ze kosmetyki maja swoja date przydatnosci, ktora sie rozpoczyna wraz z otworzeniem kosmetyku. jak widac, ze ktos uzywal, to przynajmniej to wiesz, a tak to kupujesz myslac, ze nowy produkt, ma byc przydatny 6 miesiecy, a po 3 miesiacach dostajesz wysypki albo lupiezu. niektorzy ludzie to w ogole nie przyjmuja do wiadomosci, ze kosmetyki tez maja date przydatnosci ( ͡°
@antisocialgrl: Ja niestety otwieram głownie żele pod prysznic czy szampony po to, żeby zobaczyć jaki jest zapach - niestety jestem na nie bardzo wrażliwa. Niestety coraz częściej mi się zdarza, że jakiś zapach powoduje u mnie nagłe bóle głowy, nudności aż po wymioty w najgorszym wypadku :( Też nie jestem z tego dumna, wiem, że się tak nie powinno robić ale ja muszę znać zapach kosmetyku, który kupuję. Wiadomo, staram się