Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Na #blik jest jakiś chargeback? Zapłaciłem na stacji blikiem, potwierdziłem w telefonie, poszlo 270 z konta, a babie wyskoczył zły pin ( ͡° ʖ̯ ͡°) no i musiałem zapłacić jeszcze raz, dla bezpieczeństwa z kartą. Wziąłem odrzucenie płatności i w poniedziałek zasuwam do banku, ale może da się to jakoś zgłosić bez wizyty stacjonarnej? Konkretnie chodzi o #nestbank #banki #kiciochpyta
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@twinzpl: Ja kiedyś tak miałem, to transakcja sama po kilku dniach została zwrócona. Ogólnie ja bym poczekał z tydzień - jak nie wróci, to wtedy zgłoś reklamację. I nie ma po co tam iść, dokładnie to samo załatwisz na infolinii albo przez internet, bo w placówce nic nie mogą - wypełnią formularz reklamacyjny i tyle, i tak centrala to będzie analizować.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ms93: w sumie masz rację miras, teraz tak na szybko napisałem bo to mi się przed chwilą stało. W banku przecież nic nie mogą, szczególnie jak to nie jest centrala a oddział jakiś ( ͡° ʖ̯ ͡°) w poniedziałek zadzwonię zapytam co robić i poczekam do czwartku z jakimiś działaniami żeby się zbędnie nie przemęczać
  • Odpowiedz