Wpis z mikrobloga

Mirunki pytanie. Jeśli dałem ziomkowi mojego XOne z kontem, ale teraz chce używac to konto na series X to ziomek musi się na One wylogować, zmienić ustawienia żeby konsola nie była główną czy ja mam się na series X po prostu zalogować? Jak to wygląda? #xbox #xboxseriesx
  • 12
@FloweryTaste: jeśli nic się nie zmieniło to niech ziomek doda na XOne dwa konta, a Twoje konto ustawi jako "konsola domowa" i w ogóle się na nie nie loguje i gra na swoim. A na XSX Ty normalnie się loguj na swoim koncie :) wtedy będziecie mogli współdzielić abonamenty i gry cyfrowe :)
@FloweryTaste: mój sposób jest po to, żebyście mogli grać jednocześnie np. online w grę z abonamentu, który będzie wykupiony na Twoim koncie :) jeśli on nie będzie zalogowany to Ty możesz się u siebie normalnie zalogować i grać :)
@sernik92: To znowu ja XD. Ale jeśli stworze nowe konto na xboxie i ogarne ten sposób z łowców gier to już znajomy z tego game passa nie będzie mógł korzystać? Chyba że doda to konto do siebie i ustawi jako domowe, tak?