Wpis z mikrobloga

Pierwsze wrażenia z #ps5
-Antyweb musiał wymienić konsole, ponieważ wyskakiwał błąd i sie nie włączała
-Znacznie wolniejszy dysk SSD (nawet o kilkadziesiąt sekund)
-Mega głośny napęd
-Subiektywne ale jest krwa paskudna
-Spadki do 30fps xD


#xbox #konsole
K.....7 - Pierwsze wrażenia z #ps5
-Antyweb musiał wymienić konsole, ponieważ wyskak...
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kipowrot: a nie wiem nawet co to jest xD po prostu miałem oba w rękach i tak oceniam.

Edit/
doczytałem o tych adaptacyjnych, brzmi fajnie, zobaczymy. poza tym pisałem o padach PS4 vs xone. ta haptyka to takie meh jak czytam xD zobaczymy jak to w praktyce będzie wyglądać, bo jak na razie mamy puste słowa markengowcow Sony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@luneczek21: https://www.youtube.com/watch?v=_Yf5OMPvvKs tutaj DIRT5 na PS5 koleś opowiada, że przez pada będzie czuć różne nawierzchnie po których jeździsz i opór triggerów względem różnych pojazdów, kupując Xboxa po prostu tego nie ma i już. Myślę, że Xboxowcy pod koniec generacji będą jak ludzie, którym nie przeszkadza brak klimy w aucie, bo nigdy jej nie mieli i żyją. Jaskiniowcy.
  • Odpowiedz
@kipowrot: Zgadza się - Sony dodatkowymi opcjami w padzie wygrało. Microsoft postawił na tradycyjny model. Do tego, jeśli chodzi o spasowanie, pady do Xboxa są bardzo słabo wykonane. Na plus Xboxowych to, że np. względem dualshocków 4 wytrzymywały kosmicznie dłużej na baterii. Zobaczymy jak tutaj - patrząc, że Sony dało zaawansowaną haptykę i aktywne triggery również może być słabo. Natomiast poza padem nadal PS5 jest słabszym, głośniejszym, większym i subiektywnie
  • Odpowiedz