Wpis z mikrobloga

Nie wiem dlaczego ludzie tak łykają wszystko bez jednej myśli niepewności. Nie chodzi o bycie foliarzem czy ch*j wie kim, ale o zwykłe kwestionowanie pewnych rzeczy - coś na zasadzie "ufaj, ale sprawdzaj". Może nasze wybory były sfałszowane, może te w USA są - pewnie my szaraczki się nie dowiemy nigdy, ale co jest złego w normalnym, racjonalnym zakwestionowaniu tego to nie rozumiem. Rozumiem, że taki wrzask "na pewno sfałszowali1!!!! patrz na ten wykres!!!!" nie jest normalny, ale z kolei jeśli faktem okazałoby się zdanie, że na "130k głosów żaden nie był na Trumpa" to jest w tym coś dziwnego. Tak samo jeżeli wszystkie sondaże były dla Bidena i okazuje się, że jest jednak ryzyko przegranej - kto wie co tam się mogło odwalić, bo coś mogło. Tam na poziomie jakby, hmmm "samorządowym" jest większa władza i możliwości niż u nas i to o dużo. To nie jest tak, że jak Trump jest prezydentem to nie ma opcji by ktoś go oszukał. Łapówki, "zdrady" - to nie jest nic wyjątkowego i nieznanego politycznemu światu. Tak samo teoria, że tu chodzi o wrzucenie VP Bidena na prezydenta - to też ma jakąś logikę w sobie. Po prostu nie wierzcie politykom i kwestionujcie, tyle.
#neuropa #4konserwy #usa
Emmzon - Nie wiem dlaczego ludzie tak łykają wszystko bez jednej myśli niepewności. N...

źródło: comment_1604680805QRmSoYPBAlxzNHNyW0Zj1T.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Emmzon: Po to właśnie tak promowano w ostatnich latach różne foliowe teorie tylko antivaxx czy płaska ziemia - żeby moc wszystkie wątpliwości wrzucać do jednego worka.
Zdaje się zreszta dokumenty FBI potwierdziły ze robili to specjalnie już od czasów zabójstwa JFK.

Myślenie ze wszyscy wokół są w spisku i chcą ci zrobić złe jest tak samo debilne jk myślenie ze wszyscy wokół chcą ci zrobić dobrze i bezinteresownie dają ci 500+.

Problem w tym, ze komunistyczne zapędy brzmi dobrze - No k---a kto by nie chciał żeby wszyscy mieli dobrze i żyli w
  • Odpowiedz
@edgar_k: Wcale tak nie jest. Można jak najbardziej mówić o różnych nieprawidłowościach. Ale te rozmowy o "fałszerstwach"... to jest szuryzm.

Jest pewna subtelna różnica: np. ja uważam że PiS zrobił wiele źle. Ale nie uważam żeby sfałszował wybory bo nie mam żadnego powodu by tak uważać. Uważam za to że wiadomości RCP "przypominające" o tym że starzy głosują poza kolejką, konkurs na wozy strażackie etc. działania były śliskie. Oraz
  • Odpowiedz
Chodzi o to że "fałszerstwa wyborcze" kwalifikują się pod właśnie te antivaxx, płaskie ziemie czy QAnon. Syf informacyjny.


@Sinity: No właśnie nie. Porównujesz spisek pt oszukiwanie ludzkości i miliony zaangażowanych spiskowców po to, by zyskać nic - No bo co maja do wygrania plaskoziemcy czy ci od q, do w c--j niepokojących wyborów które maja wyraźnego beneficjenta, fanatyków i powinny być ideałem przejrzystości.
  • Odpowiedz
  • 0
@tomislawniepelka jeśli taka meksykanka jest dzisiaj obywatelka USA i nadal jakimś cudem żyje, to może.
Ale wszelkie informacje o osobach zmarłych i tym podobnych okazywały się fejakmi.
Jesli nie wierzysz prześledź moje komentarze na wykopie i Mirko, znajdziesz mnóstwo informacji, linków i odnośników. W wielu miejscach dementowalem fame newsy, min te o tym że głosowali ludzie którzy mają po 130 albo więcej lat. W 3 przypadkach okazało się że chodziło o
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Emmzon: Szef ichniejszej poczty jest dobrym ziomeczkiem Dona. Od kilku miesięcy wszędzie były newsy o tym, jak przeszkadza w pracy USPS, które jest "odrobinkę" ważne przy wyborach. Kazał też usuwać maszyny do liczenia przesyłek xD ale to żymianie-reptilianie Demokraci oszukali przy wysłanych pakietach wyborczych xD
  • Odpowiedz