Wpis z mikrobloga

@Reaamu: Mi się wydaje że kobiety bardziej stawiają na bliskość z partnerem i bezpieczeństwo, aniżeli sam seks, to może być jako miły urozmaicający czas dodatek. A facet to bardziej idzie w kierunku by zaspokoić swoje zwierzęce instynkty. Raczej dopiero taka potrzeba bliskości wytwarza się u faceta jak się porządnie zakocha, wtedy to chciałby spędzać każdą chwilę z taką kobietą, nie ważne czy to byłby seks czy każda inna czynność.
@LetMeStay: Mój sam mówi, ze czasem chce po prostu dać mi miłości, całą mnie wyprzytula i wycałuje buziakami, ale do seksu nie dojdzie. Na początku związku, to byliśmy jak króliki, bo nawet kilka razy dziennie dzień w dzień, a teraz włączymy film i się przytulamy
@JanBlackpillDrugi: Bo mnie obrażasz, gdybys tego nie robił, to tez bym Ciebie nie atakowała. Jakoś Op żadnego problemu nie miał, tylko Ty. #przegryw to nie jest bezpieczne miejsce, ludzie na tym tagi tez trolluja, a ja nie patrzę na użyte tagi, a na treść wpisu. Jak ktoś pyta się o seks a taguje #polityka to tez się udzielę (jeśli temat jest dla mnie zrozumiały)
@JanBlackpillDrugi: Nikt nie zasługuje gnić w samotności, dużo ludzi ma to na własne zyczenie. Przegrywy rzucają się na dzieczyny ponad swoją ligę, zamiast faktycznie szukać w swoim typie i zasięgu. Szukanie dziewczyny na Tinderze czy innych portalach nie ma sensu, bo atencja która się dostaje jako rozowa jest ogromna.

@Reaamu: a szkoda #!$%@? gadać, obyś dziś dostała z tym chłopakiem zakleszczenia pochwy by was karetka po tym seksie szczypcami rozdzielała