Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Dzisiaj sobie wziąłem z kolegą Tracera 700 i 900 GT na jazdę próbną. Bardzo przyjemne motorki, a to była moja pierwsza jazda w życiu po zdaniu prawa jazdy.
Pierwsze przyspieszenie w 115 konnym 900 GT to było urwanie głowy i utrata świadomości xD. Mógłbym takim jeździć na codzien, grzane manetki, quickshifter, antyhopping, czegóż chcieć więcej?


#motocykle #yamaha
PodniebnyMurzyn - Dzisiaj sobie wziąłem z kolegą Tracera 700 i 900 GT na jazdę próbną...

źródło: comment_1604603191VNkjaxOwab9iRNtspFdGrO.jpg

Pobierz
  • 27
@epic_25: to była jazda testowa, jako, że nie było wiecej rezerwacji na ten dzień (normalne o tej porze), to odebralismy moto o 14 i usłyszeliśmy "wróćcie byle do 18:00" :D Serdecznie polecam salon Yamaha na ul. Połczyńskiej (wpis niesponsorowany).
Nie czepiali się o brak doświadczenia.
Kaucja wynosiła 1000 zł.
Mają też motocykle na wynajem.
@PodniebnyMurzyn: Weź od nich na jazdę testowa yamahe MT10, zobaczysz to co przyspieszenie XD
Z doświadczenia polecam na puławskiej salon suzuki, wart przejechać się gsxs1000 i 750, maja tam również MV Augusta dragster rr, w salonie na ul lopuszanskiej testujesz Kawasaki z900, w Piasecznie ducati monster 821 i aprilia, na prymasa tysiąclecia salon BMW i ich F900 ;)
Weź Street triple :P będziesz miło zaskoczony,
Pogoda już mnie zniechęca ale w przyszłym roku planuje objeździć jeszcze wszystkie większe KTMy i Ducati.
Yamahy weź jeszcze tenere 700, to zupełnie inny motocykl niż mt07/tracer700. No i w ramach ciekawostek spróbuj Niken900 ;)
Kawasaki VERSYS tez Ci się pewnie spodoba ;)
Street triple


@baszmar: jak najbardziej, z chęcią przetestuję. Najbardziej mnie martwi, że jak bede jezdzil tymi wszystkimi nowymi motocyklami, to potem ten który planuje kupic jako swoje pierwsze moto (za ok 6-8 tys.) będzie mówiąc krótko - słaby ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie tyle pod względem przyspieszenia, a ogólnie technologii i wykonania.