Wpis z mikrobloga

#koronawirus #perfumy trochę sory że nie o perfumach ale mam pytanie które mnie nurtuje. bo wasz zmysł węchu jest niewątpliwie bardzo rozwinięty ponad przeciętną i tak się zapytam jak bardzo boicie się zakażenia covid19 ze względu na utratę zmysłu smaku i węchu?
  • 4
  • Odpowiedz
@aIkohoIik u mnie jedyne objawy to brak węchu i smaku od dwóch tyg. Do brak,węchu da radę się przyzwyczaić, gorzej ze smakiem gdy przychodzi pora gotowania obiadu i trzeba przyprawiać na kogo, żeby domownikom smakowało :)
  • Odpowiedz
@aIkohoIik: Ja mam od kilku tygodni stłumiony węch, ciężko powiedzieć czy to covid, ale to fakt. Raczej nie obawiam się tego, będzie to będzie, obecnie to moi współpracownicy powinni się bać, że z każdym dniem sięgam po coraz mocniejsze pozycje z półki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@aIkohoIik: Ja przez pierwsze 2 tygodnie po Covidzie nic nie czułem (smak i węch) teraz po miesiącu zaczyna już powoli wracać do normy. Mniej więcej odzyskałem 50% węchu. A już się cieszyłem, że będę mógł sprzedać moją kolekcję bo nie będzie potrzebna ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz