Wpis z mikrobloga

Mam dziwne pytanie :>, zamówiłem #preorder #cyberpunk2077 z odbiorem osobistym z #mediaexpert w dniu premiery, która planowana jest na 10. grudnia 2020 r. z płatnością przy odbiorze. W związku z tym, że galerie handlowe mają być zamknięte - pytanie co z marketami "wolnostojącymi" RTV tego typu? Czy może lepiej zamówić preorder z wysyłką kurierem i płatnością za pobraniem? Nie chcę na razie przelewać pieniędzy za coś, co może nie mieć premiery w tym roku, zwłaszcza, że jest to kwota prawie 300 złotych. Jeżeli tak będzie bezpieczniej to z jakiego sklepu polecacie zamówić preorder? Na pewno macie doświadczenie :-). #gry #konsole #xone #ps4 #cyberpunk #koronawirus #epidemia #glupiepytanie #problemypierwszegoswiata
  • 12
  • Odpowiedz
@tommy-vercetti: @Jokohama: A nie znacie innych miejsc, z których warto byłoby zamówić i jednak dopłacić kilkanaście złotych do kuriera? Jestem nagrzany na tę grę jak szczerbaty na suchary i nie wyobrażam sobie teraz nie zagrać jak wyjdzie, bo sklepy zamknięte ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
Dzień dobry, wszystkie zamówienia będą realizowane. Jeżeli pierwotnie Klient zamówił odbiór w sklepie, który będzie tymczasowo zamknięty, przesyłka zostanie przekierowana po konsultacji z Klientem. Zachęcamy także do kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta - można samodzielnie złożyć odpowiednie dyspozycję. Trzymajcie się zdrowo! Media Expert
  • Odpowiedz