Wpis z mikrobloga

@Terkownik666: Jakie są fakty:
— szczur jest kryminalistą,
— bił i okradał ludzi, dlatego siedział w więzieniu
— jest wyzuty ze wszelkich uczuć, drze mordę na chorego człowieka, który zapewnia mu dach nad głową
— osoby z jego otoczenia twierdzą, że pobił kobietę i razem ze swoimi kolesiami wyrzucił ją na śmietnik a on tego NIGDY nie zdementował.

Kto chce ten nie wierzy i wysyła nierobowi kaskę bo przecież "dla osób
@Witch22: jakie są fakty ?
Nazywasz mnie jakimś pieskiem. Wmawiasz że kogoś bronię. Jak proszę o dowód na to że kogoś bronię to uciekasz i udajesz że nie widzisz.

Tak więc

- pokaż gdzie bronię centaura i szczura
- czy wiesz czym jest sceptycyzm ?
- oczekujesz dementowania od szczura czego wiadomo że nie dostaniesz bo on ma to w dupie

Pokażesz ten dowód na to że kogoś bronię czy nie
@Terkownik666: Napisałam, że bronisz szczura, co Ty z tym centaurem? Twierdzę jedynie, że Sradek może stracić na złych opiniach szczura a widziałam osobiście jak na jego lajcie prosiłeś go o kontakt w celu współpracy. Połączyłam kropki.
@Witch22: dalej wykręcasz się od jasnej odpowiedzi i mówisz półprawdy i kłamstwa.

- dalej nie jesteś w stanie udowodnić gdzie bronię szczura.
- uznajesz za obronę sceptycyzm wobec historii opowiedzianej przez alkoholika kłamcę oraz dziwaka z krakowa.
- nie odróżniasz sceptycyzmu od negowania
- nie poprosiłem centaura o kontakt
- centaur sam poprosił na live żeby mu wysłać maila
- nie było mowy o żadnej współpracy tylko o jakiejś nieokreślonej rozmowie
@Terkownik666: OK, peace! Też chyba mam zbyt duży poziom #!$%@? na tego szczura. Wyobrażam sobie jak np. Pato mógł się czuć gdy taka ameba do niego dzwoni i mówi, że na lajcie zarobił tyle co on w miesiąc i nie mogę pojąć, że ludzie nadal wysyłają mu kasę, kiedy on sobie wygodnie siedzi na wersalce i ma ich w nosie. Może czas odpocząć od Szkolnej...
@Witch22:

To teraz albo jesteś człowiekiem i stać cie na przeproszenie Terkownika za kłamstwa i pomówienia albo cie nie stać i to mówi wszystko.

Zakładam że jako że nie masz dowodów na to że bronie majora i współpracuje ze centaurem to stać cie na wycofanie się ze swoich oskrażeń jak człowiek a nie jak major "nic takiego nie było"
@Terkownik666: Nic kłamliwego nie zostało napisane: jest pogłoska o wyczynie szczura? Jest. Rozmawialiście ze Sradkiem o współpracy? Tak. Jedyne za co mogę przeprosić i to czynię, że sugerowałam Twoją współpracę z nim i działanie na jego korzyść we wpisach.
@panicz871: Nie padło słowo "gwałt" z ust szczura tylko, ze dymali tak naprawdę gówno wiemy, osąd, że dokonał gwałtu jest trochę z dupy, za majty nie siedział to fakt a to duże przestępstwo i skutki by na nim ciążyły do teraz nie wiem jak to wygląda rejestrem przestępców teraz i wtedy... Być może wydymali jakąś menelicę za flachę wódki i wrzucili do śmietnika a ona nie wniosła oskarżenia czy coś jak
@Witch22: kłamiesz dalej tym gadaniem o współpracy. Jakiej współpracy ? Centaur stwierdził że chce POROZMAWIAĆ. Z czego sie wycofał przez milczenie.

Czy ROZMOWA = WSPÓŁPRACA ?

Od kiedy to pojęcia równoznaczne ?

Kłamiesz też z obroną.
Obrona - negowanie czynu lub dowody że nie miał miejsca.
Sceptycyzm - wątpliwości czy czyn miał miejsce z braku jasnych dowodów.

Lepiej ? Teraz rozumiesz ?

Przeprosiny za kalumnie przyjmuje.