Wpis z mikrobloga

@Duny: Idziesz na kraba jeśli:

1. Podejrzewasz, że linia ci pomoże, a często na soloq nie pomogą ci nawet jak wygrywają linię, bo nie patrzą na mapę.

2. Wygrywasz wczesne pojedynki z przeciwnym leśnikiem.

3. Wiesz, że przeciwnik zaczął od drugiej strony albo ogólnie gdzie się znajduje i że nie przeszkodzi ci w tym.

Ja sam biorę kraba chyba w 80-90% gier bo bardzo mocno śledzę gdzie zaczyna przeciwnik i nie
@Duny: Wiedzieć kiedy odpuścić i kiedy zacząć jungle po innej stronie niż przeciwnik. Kiedy zaczyna się gra musisz oszacować jakie macie szanse w 3v3/4v4, kto będzie mieć prio i dostosować do tego swój pathing.

Nic mnie bardziej nie irytuje niż jungler ktory MUSI wziac kraba kiedy mój topside to jax, kayn kassadin a przeciwnika u renekton, elise i talon a do tego jesteśmy spushowani pod wieze. Potem taki debil w najlepszym
@Duny: pamiętaj krab respi się 3:15 więc jak masz smite i zrobisz go szybko to warto zejść w czas jego respa, druga sprawa to jak przegrywasz 1v1 z enemy junglerem to nie zachodź od strony bushów (chyba że masz wizję [w co wątpię w pierwszych minutach gry]) tylko schodź od strony swojej lini. Trzecia sprawa to jak widzisz że enemy jungle z prio zaczął od danej strony i musisz mieć jakiegoś