Wpis z mikrobloga

@rorf46: 1. jego niechęć do polski i polskiego rządu może się przełożyć na negatywną sytuację w kraju, mówiąc inaczej, myślę, że zamiana na tamtym stołku nie uderzy jedynie w pisiorów, 2. wolę kiedy dolar jest wysoko
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rorf46: Za Trumpa znieśli wizy, często w przemówieniach nawiązywał do naszego kraju odnośnie naszego wsparcia dla NATO itp.

Biden ma totalnie #!$%@? w nasz kraj i nawet kiedyś mówił wprost, że głosy Polonii w USA go nie interesują.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CytrynowySorbet: no jak to co ma... hegemonię USA na świecie. Przecież nie może i MY także pozwolić Niemcom zastać hegemonem w EU. On chce wojny handlowej z Niemcami i Francuzami, którzy chcą budować Stany Zjednoczone Europy. I takiej współpracy potrzebujemy. Zrozum, że Unia jest dla nas w długiej perspektywie podporzadkowanie się Niemcom, i w tym nowym bycie będziemy obywatelami drugiej kategorii tak jak jesteśmy teraz :)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Niebieski40: Zgadzam się. Widzę, że prawaki i lewaki są skończonymi debilami. Jedni i drudzy dla swoich postulatów gotowi są #!$%@?ć własny kraj. Widać chyba co robi PiS, nie?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Zrozum, że Unia jest dla nas w długiej perspektywie podporzadkowanie się Niemcom, i w tym nowym bycie będziemy obywatelami drugiej kategorii tak jak jesteśmy teraz :)

@RexxarHell: ale #!$%@?. To jest nic innego niż #urojeniaprawakoidalne
Nawet nie chce mi się tefo poważnie komentować, szkoda czasu.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CytrynowySorbet: akurat interesuję się tematem. Czytam analizy ekspertów i nie pozwolił bym sobie na jakiekolwiek urojenia. Ten hashtag pokazuje tylko, że Ty opowiadasz się za jedną stroną. Twój jedyny argument to próba dyskredytacji. Już kiedyś jednemu o poglądach lewicowych na danych i zdarzeniach udowodniłem, że tak jest. Ty za to wolisz stracić czas na próbę obrażania mnie, nie trafioną zresztą. Zamiast merytorycznie odpowiedź na mój komentarz.
  • Odpowiedz