Wpis z mikrobloga

Prezydent takiego mocarstwa powinien być w kwiecie wieku i zdrowia psychicznego. Jak dla mnie obaj kandydaci są nic nie warci.


@Letoo: wybierają ludzie a sam kraj ma odpowiednie bezpieczniki, od czegoś jest wiceprezydent. Kandydaci przed wyborami zostali też zapewne sprawdzeni przez swoje sztaby a sam fakt tego że wytrzymali dość ciężką amerykańska kampanię (to nie 2 tygodnie i do domu tylko praktycznie 2 lata pracy) świadczy że mają zdrowie nie gorsze
@rorf46 Biden w wyborach obiecał pomoc dla czarnoskórych w uzyskaniu kredytów, skoro nie mogą ich dostać aktualnie bez problemowo to chyba cos musi byc nie tak? Wiec dlaczego obniżać dla nich kryteria? Chyba nie musze przypominać dlaczego doszło do wielkiego krachu na giełdach w USA? I doprowadziło to do kryzysu w 2012. Trump od zawsze zajmuje sie biznesem i gospodarka, dzięki czemu za jego prezydentury gospodarka rozwija sie bardzo dobrze, ponieważ zna
Trump blokuje zapędy Niemców na hegemonię w EU


@RexxarHell: co ma Trump do UE, że chce w nią ingerować?

Co jest na rękę nam.


@RexxarHell: nie jest. Trump chce wojny handlowej z UE, na której nasza gospodarka wywali się na ryj.

Więc dla Polski Trump jest jak najbardziej na plus.


@RexxarHell: nie jest, wojskowo czy energetycznie i tak by z nami współpracowali. Za to Trump to widmo wojny handlowej,
@rorf46: Trump nie kocha Polski, ale stawia na nas i na całe Trójmorze ponieważ jesteśmy przeciwwagą dla Niemiec, które chcą rządzić w Europie. Biden będzie chciał unormować stosunki z Niemcami i wtedy Polska już nie będzie potrzebna. Dlatego z naszego punktu widzenia lepiej żeby wygrał Trump.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rorf46: biden ma w dupie Polskę, będzie chciał się spiknac z Niemcami. Z naszej perspektywy twardy Trump jest lepszy. Blokowanie nord stream 2 przez niego jest dużo korzystniejsza.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rorf46: nie powiedziałbym, że kibicuje trumpowi, nie znam się za bardzo na polityce usa, ale jako szary człowiek widzę bezpośrednio jak działają środowiska sprzyjające bidenowi na reddit. Cenzura jakiej nigdy nie było, a to mnie najbardziej boli, gdyż dotyczy mnie to bezpośrednio jako udzielającemu się tam. Podobnie zaczynali bolszewicy.