Wpis z mikrobloga

Z Trumpem w USA jest jak z Dudą i PiSem w Polsce. Jeśli chcesz być cool i trendy to nie przyznajesz się do głosowań na republikanów ale to wcale nie oznacza, że na nich nie głosujesz. Dlatego te wszystkie wyniki dające 10-11% przewagi Bidena można sobie w buty wsadzić. NIe wiem czy Trump wygra ale wynik wraz z głosami elektroskimi będzie bliski 50:50, i wskazywanie, któregokolwiek teraz to loteria.
#usa #wybory #trump2020
  • 15
@rakiwo: zawsze przed wyborami jest mobilizacja, wśród demokratów również xd warto też powiedzieć o tym że wtedy na repsów głosowało całkiem dużo czarnych, nie wiem czy po wydarzeniach w tym roku rozważają jeszcze głosy na Trumpa :d
@rakiwo: Ja nie rozumiem takiego rozumowania... Sondaże przeprowadzane są podczas imprezy ze znajomymi przy wszystkich czy jak? Przecież jak przeprowadzają na Tobie ankietę to chyba raczej jesteś w domu. Jak CATI to już w ogóle, nie wiem czemu ktoś nie miałby zaznaczyć inaczej niż naprawdę
@naczarak: no ciekawe bo akurat w przypadku Florydy informacje sprzed godziny mówią o tym, że wygrywa tam Trump i ma 180 000 głosów przewagi, 4 lata temu o tej porze miał 110.
@rakiwo: ale to chyba nie są głosy na danego kandydata tylko głosy zarejestrowanych demokratów/republikanów. Oni wcale nie muszą glosowac na swojego kandydata. Poza tym dochodzi jeszcze 2.5mln niezrzeszonych. Czyli tak naprawdę nic z tych danych nie wynika.