Wpis z mikrobloga

#siatkowka

17:30 wielki hit, ZAKSA z Zawierciem a to 2 najsilniejsze obecnie ekipy w Polsce, jeszcze jest Jastrzębie ale to nie rozstrzygnięte czy jest silniejsze od Warty.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mariano-95
@rbk17
Mimo bycia totalnym swirem na punkcie siatkowki, przestalem sledzic tegoroczne rozgrywki. Nic nie wiadomo, do ostatniej chwili mecz moze byc odwolany, niektore druzyny maja juz mecz i rewanz rozegrane, inne ledwie kilka spotkan. Nie sposob tez porownac kto sie lepiej prezentuje. Sportowo sprawiedliwsze byloby skoszarowanie druzyn na czas sesonu i intensyfikacja spotkan.

Wiem, ze sport cierpi przez wirusa i powinienem go wspierac chociazby ogladajac siatkowke w tv, ale
  • Odpowiedz
@SiemaNagor: Mam podobnie. Gdybym tylko miał czas mógłbym oglądać każdy mecz sezonu. Ale w tym roku to straciło już całkiem sens. Mam wrażenie że oni rozgrywają tą ligę po prostu żeby zawodnicy mieli zajęcie a tak na prawdę jeśli uda się dokończyć rundę zasadniczą to będzie cud i wtedy wybiorą miatrza z pierwszego miejsca. O ile nie zakończą rozgrywek wcześniej. A granie w managera siatkarskiego to już kompletnie w tym
  • Odpowiedz