Wpis z mikrobloga

#rozdajo

Jakiś czas temu razem z całą ekipą Dandycore chcieliśmy zrealizować materiał o pielęgnacji wąsów i brody, taki wiecie dla osób początkujących, zielonych w temacie. A jak pielęgnacja, to przydałoby się mieć do tego odpowiednie kosmetyki. Karol od jakiegoś czasu używał specyfików marki Roomcays, które nie dość że są produkowane w Polsce, mają bardzo atrakcyjną cenę, to jeszcze mają jedną poważną zaletę - wszystkie pachną tak samo, więc po umyciu brody szamponem, nałożeniu olejku i balsamu na ryjcu nie macie zapachowego bigosu.

Napisaliśmy do nich z propozycją wsparcia naszego poradnika i się zgodzili (film znajdziecie tutaj, wpis zaś tutaj). Efekty zaś tak im się spodobały, że postanowili przekazać nam zestawy do rozdania naszym odbiorcom ()

Mamy tu jakichś brodaczy? Jeśli tak, to zapraszam do udziału w rozdajo, w którym mam do przekazania trzy zestawy, składające się z:

- szamponu do brody
- balsamu do brody
- olejku do brody
- skarpet z fikuśnym motywem wąsów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a wartość takiego zestawu to 100 zł!

Zaplusuj albo skomentuj, a staniesz przed szansą otrzymania nagrody, jaką jest jeden z trzech takich zestawów.

Losowanie z użyciem #mirkorandom odbędzie się w środę 3.11.2020 r. o godzinie 17:30


A jeśli nie wierzycie w ślepy traf i wolicie tradycyjne metody sprawiania sobie rzeczy, to na hasło


otrzymacie 10% rabatu w oficjalnym sklepie marki Roomcays: https://coloris.sklep.pl/pl/c/Kosmetyki-dla-mezczyzn/32

Powodzenia i trzymajcie się w zdrowiu w tych waszych piwnicach, bo jeśli czegoś nam teraz trzeba, to zdecydowanie zdrowia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ubierajsiezuszatym #ubierajsiezwykopem #pielegnacja #kosmetyki #broda #brodaboners
Pobierz UszatyBloger - #rozdajo 

Jakiś czas temu razem z całą ekipą Dandycore chcieliśmy z...
źródło: comment_1604418541F1Z8TFcoJIH7R41LTsnjDQ.jpg
  • 53
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AgrrsywnyBusiarz: przeoralem wszystkie kosmetyki od jakiegos gowna z rossmana po revoulty i inne chjj wie co.. roomcays jest zajebistym polaczebiem ceny do jakosci i pachnie elegancko a nie jak stary but...nie rozumiem stwierdzenia kaleczenia sie skoro we wszystkich produktach jest dokladnie to samo...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AgrrsywnyBusiarz: no właśnie jakiekolwiek dane. Póki co to rzuciłeś tylko garścią opinii i nic więcej. Może wiesz o czym mówisz, może nie wiesz, ale z boku to wygląda na "takie tam #!$%@?".

Nie mam zamiaru Cię tu atakować, skądże. Po prostu używasz dosadnych opinii, jak "kaleczenie się roomcajsem" więc uznałem, że może podzielisz się wiedzą.
@UszatyBloger: Dla osób, które chcą zacząć przygodę w wejściem świat kosmetyków do brody są o wiele lepsze propozycje. Moim zdaniem skoro już coś polecasz i rekomendujesz w określonym budżecie to powinieneś mieć również rozeznanie na inne marki i produkty, które oferuje nasz rynek a oferuje o wiele lepsze w takiej samej cenie. Nie miałem zamiaru urazić ani Ciebie ani producenta kosmetyków Roomcays - bardziej prześmiewczo zareagowaliśmy z użytkownikiem @AgrrsywnyBusiarz

Moje osobiste
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Casey1029384756: na "wzmocnienie" to chyba tylko minoxidil ;)
Teoretycznie olejek z mięty pieprzowej pomaga, ale stosując go solo wątpię, żeby było widać różnicę. Jeśli nie minoxidil to robiłbym dermarolling. Zwiększona produkcja kolagenu przyspieszy dojrzewanie zarostu. Jak masz czystą skórę bez trądziku to możesz to robić na całej twarzy.