Wpis z mikrobloga

@MZ23: jak ludzie z pro life płakali ze ich w krowarzywach bie obsłużyli to spoko było, więc ja teraz sobie też mogę popłakać, w druga sprawa jeżeli jest tak pewny swoich przekonań i miesza je w biznes to niech się liczy z krytyką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sylwia2137: No mi to wygląda na wezwanie do jakiegoś durnego linczu. Różni ludzie mają różne przekonania - głupotą jest obwinianie jakiegoś dziadka drukarza.
  • Odpowiedz
@Sylwia2137: Z odpowiedzialności za co, że ma k---a inne przekonania niż Ty? Jeszcze śmieszy ten pojazd po zielonkach kiedy sama masz konto na wypoku od miesiąca. Zachowujesz się jak jakaś anarchistyczna k-----a wzywająca do linczu na osobie o innych przekonaniach. Wystarczy pójść do drukarni gdzie coś wydrukują. Wspierających ludzi również jest pełno. Sam jestem jednym z nich.
  • Odpowiedz
@MZ23: jakbyś choć trochę się zainteresował i zobaczył kim owa zielonka jest. Ale oczywiście tacy ludzie mają w dupie wszystko i najlepiej wyzywać bo nic mądrzejszego do powiedzenia nie mają, pokaż mi gdzie wzywam do linczu, po prostu podaje lokalizację która ogranicza mi wydrukowanie tego czego chce, jesteś śmieszny cisnąć mi po poglądach, nie wiedząc nawet jakie posiadam.
  • Odpowiedz
@Sylwia2137: Zielonka pewnie jest opłaconym trollem jakich masa ostatnimi czasy, zarówno z jednej, jak i drugiej strony. Sąd na pewno uzna Twoje tłumaczenie za ok jak gościowi, albo jego drukarni się coś stanie.
  • Odpowiedz
@Sylwia2137: Co za p---------e. Poważny biznes - drukarnia w związku z czym musi odstawić swoje poglądy XDD. RODO srodo, chyba ty nie mas pojęcia o czym mówisz skoro wypadasz z tak durnym argumentem.
  • Odpowiedz
Otwórz swoją firmę popracuj w niej trochę i zobaczysz że nie ważny jak mały jest biznes nadal to biznes. Właśnie Ty p--------z i wyjeżdżasz z tekstem o sądzie xD za podanie jawnego adresu, najpierw zapoznaj się z prawem karnym żeby wyciągać takie argumenty z dupska xD
  • Odpowiedz