Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 113
Praca zdalna to najlepszy wynalazek tej całej pandemii. Pracuje od 8 a nawet jeszcze nie opuściłem łóżka, polecam wszystkim ten stan. Prawdopodobnie przez kolejny lockdown będziemy tak pracować cały tydzień a nie tylko 3/4 dni w tygodniu jak dotychczas. Mnie pasi, już wcześniej mi pasiło. Potem po śniadaniu usiądę do biurka :)
#pracbaza #uk
MarianoaItaliano - Praca zdalna to najlepszy wynalazek tej całej pandemii. Pracuje od...

źródło: comment_1604394011huzKSjBUVIfMCmXD7DDTDC.jpg

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@joffie: HR. Jeszcze moja rola była typowo backofficowa typu dokończ tamto, zajrzyj do mejli, wydrukuj coś tam dla mmie na jutro, zajrzyj do Excela i mi coś tam wyślij czy pomóż tej czy tamtej wiec w sumie i tak połowę czasu siedziałem na necie bo swoich projektów może miałem jeden na kwartał.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Silvervend: Ja nigdy nie myślałem że będziemy mogli pracować z domu, wcześniej tego nigdy nie rozważałem dopóki covid się nie zaczął. Laptopy i stacje dokujące dopiero nam w czerwcu dali bo i tak wymieniali komputery w biurze z Windowsa 7 i zamiast kupować znowu desktopy kupili lapki i stacje dokujące.
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano tylko też uważam, że to w długim okresie odbije się czkawką, o ile państwa nie będą działać protekcjonistycznie. Bo po co zatrudniać brytyjczyka w centrum Londynu, jak to samo może robić hindus z internetem na wsi w Indiach?
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano pracę, którą wykonuje się w biurze, można w większości wykonywać zdalnie. Z czasem jak ludzie przywykną do trybu zdalnego, narzędzi jakie to daje, a za tym ich rozwój, to się okaże, że biura są w większości zbędne.
  • Odpowiedz