Wpis z mikrobloga

No i poszedł scenariusz KOD 2.0 XD cała główna zasrana "sensacyjnymi materiałami dyskredytującymi" protesty. Tylko wytłumaczcie mi, w jaki sposób jednocześnie powtarzacie "oni nie mają prawa do protestów, to jest nasze" i "oni mają głupie pomysły, protesty są skończone". I jeszcze te złote komentarze "Kaczyński znowu ich rozegrał". Nie, oświeceni freethinkerzy. Rozegrał was, bo odwalacie za niego całą robotę.

#protest #neuropa #bekazprawakow #bekazpisu
  • 21
@pacjent_0

No i poszedł scenariusz KOD 2.0


To znaczy ze ponownie przywódca protestow okazal sie złodziejem i oszustem a protestujacy bandą zmanipulowanych debili? Przecież jeszcze nie. Dopiero wtorek. Zaczekajmy do konca tygodnia.
@pacjent_0: sorry, ale ja za Bonim i innymi starymi dziadami na ulicę nie wyjdę. I to nie jest żaden pisowski scenariusz. To jest samozaoranie. Pierwszy raz chce mi się płakać z powodu polityki, bo jak tylko ten naród się zjednoczył to stare komuchy wszystko zniszczyły.
@nie_programista_20k: tak, dodatkowa premia jest za to ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Możesz sobie kręcić bekę ze mnie, ale rzeczywistości nie oszukasz. Ludzie chcą czegoś nowego, strajki zawsze potrzebują lidera. Na pewno nie zostanie nim nikt z tej śmiesznej rady. Bo kto? Feministka, która już przemyciła lgbt (przypominam, to Polska), obronę zwierzątek i ochronę klimatu. PeOwiec Boni? Przemądry Szumi? No #!$%@? mać. Musi pojawić się ktoś, kto nakryje
@pacjent_0 najlepszy skok tygrysa (bo to już więcej niż fikolek) jest z tym że niby protesty przygasły po ogłoszeniu rady konsultacyjnej XD
Przecież oczywiste że jest ze nie da się prowadzić tak nasilonych protestów przez 13 dni z rzędu. Wręcz uważam że gdyby kalendarz się ułożył inaczej i TK Julki p wydał orzeczenie wcześniej i co za tym idzie marsz na Warszawę odbyłby się nie w 9 a np 5 dniu protestów
@pacjent_0: jestem zwolennikiem protestów, ale widzę kto się wysunął na czoło tych protestów i ręce opadają. Serio trzeba było jakąś radę utworzyć, której twarzami zostają emeryci, gdy ruch jest głównie młodzieżowy?

Tu nie potrzeba trolli pisowskich, tu nie trzeba szukać jakichkolwiek spisków. Co z tego że ludzie chodzący w protestach na Kod mieli rację, jak twarzą ruchu został alimenciarz, oszust i kanciarz.
Przecież oczywiste że jest ze nie da się prowadzić tak nasilonych protestów przez 13 dni z rzędu.


@wykopowy_tester: To jest prawda.

Serio trzeba było jakąś radę utworzyć, której twarzami zostają emeryci, gdy ruch jest głównie młodzieżowy?


@cienki137: Ta rada jest zupełnie fasadowa.

to nie jest kwestia kogo masz w dupie, a kto jest organizatorem marszu i jakie cele przypisuje marszowi, w którym uczestniczysz.


@Zahion: To, oczywiście, jest prawda. W
@Ogau: mówisz serio? Większość ludzi na protestach średnio ogarnia o co chodzi z tym całym OSK, większość ma w piździe Lempart i jej próby wybicia się na ich zaangażowaniu.
Na rzygi mnie wzięło, jak zobaczyłem, jak wygląda ta MŁODA, PEŁNA ŚWIEŻYCH TWARZY rada. Ale chodzić tam dalej będę, bo to nie są marsze poparcia dla Lempart.
Polecam też po prostu nosić transparenty, na pewno nie krytykujące OSK, bo nie możemy wchodzić
Ludzie chcą czegoś nowego, strajki zawsze potrzebują lidera. Na pewno nie zostanie nim nikt z tej śmiesznej rady. Bo kto? Feministka, która już przemyciła lgbt (przypominam, to Polska)


@Ogau: w sumie to akurat niewątpliwie byłoby coś nowego. Najwyraźniej kryterium brzmi nieco inaczej ( ͡° ͜ʖ ͡°)