Wpis z mikrobloga

Ale co tam, Szustak i tak będzie mówił, że te protesty dają mu nadzieję, że Kościół będzie lepszy.
Że ci protestujący demolujący kościoły, kapliczki, cmentarze to są po prostu ludzie, którzy odeszli od Kościoła, bo cyt. "Kościół jest nieewangeliczny".
Że nie trzeba bronić kościoła ani wiary, bo tak naprawdę protestujący to są dobrzy ludzie tylko demonstrują to w zły sposób.

Szkoda strzępić ryja na tego naszego kaznodzieje. Mam szczerą nadzieję, że ktoś się kiedyś weźmie za niego, bo to co ostatnimi czasy mówi to jest po prostu herezja, atak na Kościół i jego wiernych.
Naprawdę nie wiem czyjemu bogu służy - czy naszemu czy szatanowi.

#katolicyzm #wiara #protest #aborcja
Pobierz trevoz - Ale co tam, Szustak i tak będzie mówił, że te protesty dają mu nadzieję, że ...
źródło: comment_16043284368HuE8riSgiPLTpgUclJ4e5.jpg
  • 24
@PiccoloGrande: stałem i pilnowałem, ale smutne jest to, że dla księdza katolickiego osoba, która niszczy kościół "daje nadzieje", a osoba, która broni swojej wiary, kościołów będzie przez takiego Szustaka obrażana, bo wg niego nie trzeba się bronić przed tą lewicową gangsterką.
kościołów będzie przez takiego Szustaka obrażana, bo wg niego nie trzeba się bronić przed tą lewicową gangsterką.


@trevoz: a co on mówi?
Jak obraża?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tooth: walić kościoły, na samym moim osiedlu dziś mijając 3 bloki widziałem 2 pomalowane ściany. Babcie mieszkające w tych blokach niszczyly instytucje bloku od środka? Czy może zwierzęta dobrały się do farby?
@Stah-Schek: żeby była jasność - ja aktów wandalizmu nie popieram. Grafów przybędzie tak jak zawsze gdy gromadzą się tłumy. Miasta są całe pomalowane w bazgroły. Ja wciąż więcej widzę bezsensownych wrzutów klubowych niż haseł powstałych w wyniku gniewu jakiegoś ogółu, z którymi chodzą pojedynczy wandale.
@trevoz: to skoro nie radzisz klikać, mógłbyś strrescic, jak obraża? :)
W sunie bym wolała, nie lubię oglądać filmików, bo zwykle nie mam na to czasu..wolę przeczytać i mieć spokój :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@trevoz: większą radość z 1 nawróconego niż z 9 sprawiedliwych, czy aby tak Jezus nie powiedział? XD Jesteś dodatkowo idiotą i nie znasz się na swojej wierze, w chrześcijaństwie jest jeden bóg, a nie dwóch. Szatan to nie bóg, jak zwykle przy takich wydarzeniach najwięcej do powiedzenia mają Ci, którzy najmniej wiedzą, a najgłośniej krzyczą
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@agaja: tutaj masz pierwsze co wyskakuje jak się wpisze w google "Szustak o protestach". Tego konkretnego artykułu nie czytałem, ale oglądałem oryginalny filmik i z zamysłem Szustaka w znaczącej części się zgadzam
@TynkarzCzwartejSciany: ale tam nie widzę niczego, o czym pusze kolega wyżej. Żadnego obrażania osoby, "która broni swojej wiary, Kościołów".

Jest krytyka upolitycznienia Kościoła, we pchania go w układy i odejścia od duchowości i ewangelizacji na rzecz zupełnie innych rzeczy.

Ja tak w ogilnym zarysie jego stanowisko znam, ale wyżej padło hasło o obrażaniu i stąd moje pytanie o konkrety :)