Wpis z mikrobloga

w sumie rozwala mnie to w #4konserwy że, jeszcze z rok, 2 lata temu, krytykowali francje, belgie że se malują kredą po asfalcie, że to nic nie dadzą takie pokojowe protesty,

lecimy do 2020r, w polsce wybuchły ostre protesty odnośnie aborcji, co #4konserwa o tym twierdzi
(którzy jeszcze miesiąc temu pisali, że koronaświrus, że to medialna sciema z tym wirusem itp)

jest wirus, jak wy możecie podczas pandemii protestować!!!

ale nie wolno tak ostro protestować,

własnośc prywatna łełe,

najlepiej zdalnie protestujcie

ale w tvp mówili że to lewacy, feministki i cuckoldy te protesty organizują

JAK MOŻECIE KOŚCIÓŁ ATAKOWAĆ, PRZECIEŻ ON WCALE NIE UDZIELA SIĘ POLITYCZNIE

(wystarczy podczas wyborów spojrzeć na dowolny kościół na którym zawsze wiszą plakaty PIS)
#przemyslenia #neuropa #konfederacja #pis #polityka
  • 19
@Takiseprzecietniak: Przecież takie są fakty a nie czyjeś opinie XD Strajk Kobiet to lewackie dno. Co innego strajkujące kobiety, które są zbyt zdrowe psychicznie aby takie pierdoły jak Lempart popierać. Dopiero sami apelowaliście aby nie wiązać organizatorów z uczestnikami, więc się trzymajcie tego.
@qaswe: a czemu ty #!$%@? przypuszczasz że ja głosuje na partie razem? czy w waszym kucolandzie tak wam mózg wyżarło że każda przeciwna opinia, to już automatycznie oznacza że jest się za lewicą
@amperrowwer: Myślę, że świadomie i celowo próbujesz szeroki protest społeczny pokazać, jako spisek jakiejś wąskiej grupy politycznej.

Zamknij oczy, szepcz "skuś baba na dziada", ale uprzedzam - więksi od Ciebie czarodzieje, na wyższym levelu, i nawet z uprawnieniami najwyższych magów i w purpurowych czapeczkach nie sprawili, żeby te protesty znikły ;)
@Matixer: Czy Ty porównujesz protesty po krwawych zamachach muzułmańskich radykałów z protestami po (niestety) słusznym wyroku TK? Dla mnie tam znaku równości nie ma.
@Mudok: ŻĄDAMY:

1. Pełni praw reprodukcyjnych:
– utrzymania standardów opieki okołoporodowej
– dostępu do nowoczesnej bezpłatnej antykoncepcji i zabiegów sterylizacji
– dostępu do bezpiecznego przerywania ciąży
– dofinansowania in vitro
– badań prenatalnych najnowszej generacji

2. Państwa wolnego od zabobonów:
– rzetelnej edukacji seksualnej
– edukacji szkolnej zgodnej z wiedzą naukową
– opieki medycznej, nie watykańskiej
– likwidacji tzw. „klauzuli sumienia”
– religii w parafiach i na koszt Kościoła
– niezależnej
@Takiseprzecietniak: Że to wygląda jak żywcem wyciągnięte z programu jakiejś lewicowej partii. Pełno frazesów. Nie widzisz tego? W pierwszych dniach kobiety wyszły walczyć o swoje prawa i prawo do wyboru a nie o "to". Zrobiono z tymi protestami to samo co z BLM.
@Takiseprzecietniak: Ok, rozumiem. W takim razie, odchodząc od meritum dyskusji, ja bym wywalił te postulaty i zostawił jeden: powrót do stanu sprzed wyroku TK. Bo właśnie o to chodzi większości, w tym mojej partnerce jak i mojej bratowej, wojującej feministce. Dużo z tych postulatów nawet poruszanych osobno miałoby problem przejść (np ws "klauzula sumienia"), a te o przemocy domowej już są chyba nieaktualne bo mamy nowe prawo od paru miesięcy. Długi
@Takiseprzecietniak: Trzeba lobbować za poprawką do konstytucji i nową ustawą. Jakby się zebrało podpisy i napisało petycję i ustawę w tym czasie jak wszyscy protestują to można by było już nad czymś procedować.