Wpis z mikrobloga

Jakbyscie zastanawiali sie po co antyfiarzom flagi? to zwroccie uwage na grubosc tych kijow i pomyslcie do czego tak naprawde sluza... Nie dajcie sie zwiesc internetowemu PRowi, ze to sa dobzi antyfaszysci. Nie bez kozery Donald Trump uznal ich za terrorystow, bo ta skrajnie lewacka bojowka byla prowodyrem i inicjatorem zamieszek w Stanach. Tam wybite witryny sklepowe czy podpalenia byly wlasnie ich sprawka. ich celem jest chaos i anarchia. Pozatym pomyslcie logicznie czy kibice dewastowaliby wlasne miasto?
#protest #antifa
Pobierz n.....g - Jakbyscie zastanawiali sie po co antyfiarzom flagi? to zwroccie uwage na gr...
źródło: comment_1604280631t3kWZM8vKpx5OjMrfiO0S9.jpg
  • 42
Nie bez kozery Donald Trump uznal ich za terrorystow,


@nn-borg: A ja myślałem że tak se napisał na Twitterze żeby amerykańskie prawactwo dostało kiślu w majtkach, a następnie nic nie zrobił.

Pozatym pomyslcie logicznie czy kibice dewastowaliby wlasne miasto?


@nn-borg: Tak i robili to już niejednokrotnie. Powiem więcej. Zniszczyli więcej mienia w przemarszach Marszu Niepodległości, malując na murach symbole swoich śmiesznych klubikow czy na stadionach, wyrywając krzesełka niż antifa czy
@OldNoob: co Wy z tymi wpisami za 60 groszy? po pierwsze to popieram protesty. po drugie nie jestem sprzedajna #!$%@?. ja tylko ostrzegam i pisze, zeby na nich uwazac, no bo jak sie przychodzi z mlotkiem na Protest Kobiet w Warszawie to cos jest nie halo. mam nadzieje, ze nigdy nie dojdzie do sytuacji kiedy napisze "a nie mowilem?" bagiety powinny fiskac i zabierac sprzet wszystkim antyfiarza, wtedy bedzie bezpieczniej. #!$%@?
@ciezko_dzis_o_wolny_login: ale nie ma co porownywac tagow, screchy czy graffiti robionych przez mlodych lebkow do podpalenia polowy miasta, wybijania witryn sklepowych zeby zwykli ludzie rzucili sie do "promocji", okradania bankow itd. w Minneapolis gdzie zaczelo sie BLM za takimi aktami stala wlasnie Antifa.
@Stallion45: masz ciekawe fantazje analne, nie powiem. niestety musze Cie zmartwic oni wala tymi palami po glowach, albo uzywaja batonow i mierza w potylice tak jak ci antyfiarze co przyjechali z Niemiec na Protest do Warszawy. Oby ich sluzby specjalne wylapaly, bo zrobilo sie niebezpiecznie.