Wpis z mikrobloga

niespecjalnie kogokolwiek obchodzisz. idz se warunki stawiaj gdzie indzie jak stosujesz podejście urażonego nastolatka


@many: jeśli tego nie zrobisz to nie miej pretensji, że ktoś cię oskarży o wspieranie socjalistów i komunistów robiących tu rewolucję
@deziom: ja jadac autem wlaczylem radio maryja i to co tam sie dzieje #!$%@? mi glosniki. Wczesniej czasami sluchalem, bo jak malo ktore media w Polsce potrafili przedstawic inny punkt widzenia w kulturalny sposob. Ale teraz.. padają slowa ktore nie powinny znalzc sie na antenie rozglosni chrzescijanskiej. Jakiejkolwiek rozgłośni
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Organizatorzy marszu mają własne postulaty, ludzie którzy w nim idą, używają ich symboli...

...ale CO INNEGO MAJĄ NA MYŚLI!!!

Fikołki niczym te z faszystowskimi hasłami na przedzie marszu niepodległości xD niczym się nie różnicie
@akosuminoe: super, że to wyjaśniasz, legalna aborcja jest prawem cywilizowanego człowieka, w ramach świadomego decydowania o sobie.
To "na życzenie" brzmi jakbyśmy czekały na to jak na jakąś promocję, aż mi jest po ludzku przykro, że te wszystkie "pro-life" wycierają sobie gębę "troską o człowieka", dlaczego ludzie są tak głupi...
@quebueno: Niestety to już standard w tej propagandowej telewizji. Każde nie zgadzanie się w poglądach nazywaja tez „atakiem”, cały ten zwrot ideologia lgbt, aborcja eugeniczna, a nie embriopatologiczna i można tak wymieniać. Niby lekceważy się język polski, a tak łatwo go używać w celu manipulacji przeciętnej osoby. ()