Wpis z mikrobloga

walka Jan vs Adesanya, myślę, że to bardzo dobry ruch dla każdego
dla UFC, dla Jonesa, dla Adesanyi i dla Jana, nikt nie traci
co do samej walki to jestem mega ciekawy co z tego wyjdzie, Jano to duży chłop i ma ciężkie łapy, Adesanya świetny technicznie i szczerze nie mam pojęcia kto tu wygra
kto wygra zapewne zawalczy z Jonsem i ta walka powinna być hitowa
#ksw
#ufc
  • 10
@UFC_Jest_W_Dupie: fakt, nikt nie traci. Jedynie jak wygra Jan to UFC nie zyska tyle ile by mogło na ewentualnym starciu Israel-Jones. Ale nawet dla UFC warta jest ryzyka wygrana Jana niż, żeby Błachowicz mial stracić pas np z Santosem. Tak mogą walke Adesanya-Błachowicz budować na demolce jaka zapewnił Janek swoim ostatnim rywalom. A gdyby stracił pas z Santosem? Wtedy ewentualna walka Jones-Israel byłaby jeszce dalsza. Także dobre posunięcie UFC i szansa
@janekUFC: Jano to żadna gwiazda i nią nie będzie, ale na walkach z Jonsem czy Adesanya to może dużo zyskać i zarobić
z takim Santosem to pewnie 100k PPV nawet nie zejdzie
przedstawią go jako króla nokautu z Polski co z niedźwiedziami walczy, polski wiedźmin i tragedii nie będzie
@janekUFC: Janek nigdy nie będzie gwizdą. Główne powody to:
-jest polakiem a Polska to nie jest jakiś ogromny i bogaty rynek mma
-jest stary i niedługo ten pas straci
-jest nudny
-słabo mówi po angielsku
-nigdy nie zbuduje "mitu niepokonanego mistrza" bo wiele walk już przegrał i jest za stary
@mackbig: Agrumenty z dupy:
-Aśka została gwiazdą mimo że jest Polką
-Bisping zdobył pas w podobnym wieku co Janek i śmiało można powiedzieć, że został gwiazdą
-kończy widowiskowo rywali ale jest nudny?
-po angielsku już dobrze gada, a wielu brazylijskich mistrzów w ogóle nie mówiło po angielsku
-nie musi budować mitu niepokonanego mistrza, nie każdy mistrz musi być niepokonany
Oczywiście że nie będzie główną gwiazdą UFC ale po ewentualnym pokonaniu Isreala
@janekUFC: Przez gwiazdę ja rozumiem twarz ufc, a nie poprostu osobe znaną w środowisku mma. Jeżeli aśka i bispin to dla ciebie gwiazdy no to janek faktycznie ma szansę. Ja przez gwiazdę rozumiem kogoś dla kogo amerykański janusz zapłaci 70 dolarów ppv a janek kimś takim nie jest.
@mackbig: no to rozmineliśmy się z definicją gwiazdy :-) mimo wszystko dla Aśki czy Bispinga wielu kupowało P4P. Są gwiazdy mniej lub bardziej przydatne UFC. Jednak według mnie pokonanie tak rozpoznawalnego nazwiska jak Israel pozwoli Jankowi sportowym poziomem dojść do statusu gwiazdy.