Wpis z mikrobloga

@fenis: Tez jestem zdania ze wszystkie ostatnie decyzje pisu to próba osłabienia swojej władzy. Dziwne jest to ze partia która rządzi od paru lat nagle robi rozłam społeczeństwa w takim momencie. Mysle ze juz się powoli odbija rozdawnictwo PiS i ich decyzje, będą chcieli oddać władze żeby ktoś beknął to za nich, i zaczął wychodzić na prosta z tej ruiny gospodarczej. Po tej kadencji opozycji znów obiecają jakiś super social, powiedzą
Dziwne jest to ze partia która rządzi od paru lat nagle robi rozłam społeczeństwa w takim momencie.


@munchkin: Wiem, że trudno w to uwierzyć, ale to są aż takie miernoty. Karakan nie potrafi inaczej, niż wzniecać konflikt, on na prawdę nie myśli dalej, niż kilka dni do przodu.
@ms93: może znajda nawet jakiegoś kozła ofiarnego całej sytuacji, ale tam są takie układy i biznes ze wątpliwe wydaje się postawieniem przed sąd osob odpowiedzilanych za aktualna sytuacje ( chciałbym jednak w tym przypadku się mylić )
@fenis: No nie powiem, dość przewrptna teoria ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie ma jak tego zweryfikować więc trzymam kciuki żeby okazała się prawdziwa, niech jeszcze ogłosi Sasina na swojego nastepcę i będzie git ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@proceduralne: Nie mówię ze maja to zrobić teraz, ale sprawnie włączyć się do sprawy i budować swoje poparcie na pomyłkach i potknięciach pisu, w którym miejscu napisałem ze ma być rewolucja na poziomie władzy teraz ?
PiS odczeka sobie jedna kadencje, nabierze sił i wróci


@munchkin: nigdzie już nie wróci. W grupie młodych 18-40lat są pozamiatani bardziej niż Najman, a ich betonowy elektorat +60 lat każdego dnia wymiera. A jak Kaczorek wyciągnie kopyta do następnych wyborów, to już w ogóle nie będzie co zbierać z tej partii.