Wpis z mikrobloga

@sztach: od lat nikt nie chciał z nami rozmawiać. PiS przez cały czas miał w dupie że istnieje niemała część społeczeństwa o innych poglądach. teraz to z nimi nikt nie chce już rozmawiać
  • Odpowiedz
@sztach: Ja na przykład byłem, żeby debili z konfy dupa piekła, a po wczorajszych rewelacjach z tvpereira pójdę bo może #!$%@? syny choć raz dotrzymają słowa i przestaną rozdawać moje pieniądze.
  • Odpowiedz
@szalony_kefir luźny przykład, zdjęcie pierwsze lepsze. Chciałem tylko pokazać, że mistrzami od wulgaryzmów jest prawica. Kibolskie środowiska bazgrajace po ścianach raczej do lewicy nie należą. Pisanie "czego się spodziewałeś po lewicy" jest akurat paradoksem, bo o wulgarnym wyrażaniu przez lewaków emocji mówi się od kilku lat zaledwie, a o wulgarnym zchowaniu środowisk kojarzonych z prawicą? No już znacznie dłużej.
  • Odpowiedz
duża liczba to także ludzie #!$%@? na PiS.


@KozakCzerwony: Zaryzykowałbym stwierdzenie, że większość. A co chwilę grupa ta rośnie. Ciekawe ilu wczoraj w protestach szło producentów "akcesoriów" cmentarnych.
  • Odpowiedz
@sztach: To przypomina mi protesty lgbt, gdzie niektórzy ubierają się w 1200 #!$%@?ów, a inni chodzą nago, żeby przekazać, ze chcą mieć dostęp do historii leczenia swojego partnera i moc wziąć z nim kredyt
  • Odpowiedz
a to nie była prowokacja? Bo były zdjecia, że tym samym sprayem hasła LGBTAGDRTV pisał


@szalony_kefir: Plus tak samo, jak żydki na grobach nie umieją narysować prostej swastyki, tak samo sebek napisałby „#!$%@?ć LGBT” zamiast „#!$%@?ć pedałów”... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz