Wpis z mikrobloga

@Teec: Wg mnie ta analiza jest zbyt pobożno życzeniowa. Już widzimy, że nic bardziej liberalnego niż projekt Dudy w tej chwili nie przejdzie. A nawet on jest niezgodny z orzeczeniem pseudotrybunału. To co nam pozostaje? Lewica złożyła (albo ma złożyć) swój projekt btw.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Lukardio: Formy tych protestów są #!$%@?. Zamiast jechać na Warszawę, protestować pod domem kaczki, TK, sejmem, to blokują ulice w miastach, tworzą korki itd.

Utrudniają życie zwykłym obywatelom. Nie ma żadnej próby dialogu czy informowania ludzi o czymkolwiek.

Dodatkowo jest samozwańczy lider, który swoimi postulatami obrzydzil mi chodzenie na marsze. Nie będę walczył za kolejne prawne przywileje dla kobiet.
@Teec

No ale opłaca się zarabiać te grosze, jak potem ci ludzie w oddolnej lustracji wyjdą na jak i do końca życia będą mieli przewalone? Ja bym na ich miejscu przestał...
@Lukardio Prawdopodobnie w głowie przeciętnego neuropka, dla którego zapaść w służbie zdrowia czy w gospodarce to kwestie marginalne, a najważniejsza jest aborcja i prawa gejów, wszyscy którzy ośmielają się mieć odmienne zdanie to boty... Nie jestem zdziwiony taka retoryką od waszych środowisk. Niektóre zachowania na proteście są naganne - należy takich Anrifiarzy i plujące jadem feminazistki wyłapywać i przekazywać w ręce policji, zamiast bronić ich karygodnego zachowania. Wiadomo, że oni stanowią mniejszość
przy okazji nie padła żadna propozycja rozwiązania tego konfliktu, nie złożono żadnego obywatelskiego projektu ustawy, nikt nie wnosi o rozpisanie referendum. Opozycja też śpi i nic nie robi, projekty ustaw składają tylko PiS i Duda, co sprawia że cała polityka polega jedynie na słuchaniu co Kaczyński ma do powiedzenia


@Teec: Jakkolwiek sama forma protestów mnie nie razi, tak tutaj jest 100% racji. Na ten moment niby są jakieś postulaty, ale tak