Wpis z mikrobloga

@tfh02302: A grałem normalnie tj. zostawiłem choćby kryptę czy jakieś trolle, nie wybijałem npc, nie czyściłem lasów do ostatniego trutnia, przed teraz 4 rozdziałem orków w górniczej dolinie zabiłem może kilka z Diego. Za to w miarę skrupulatnie zbierałem wszelkie bonusy.

I padam od większej grupy orków.
To słabo u ciebie wygląda.
Jak się przedarłeś przez dwór?
  • Odpowiedz
@Rodjer: 100%? No jeśli chodzi Ci o koniec gry to tak.

@BartoszBarSeba > Jak się przedarłeś przez dwór?

magia, zwoje i tyle, nie bylo to czyms trudnym szczerze :]

@grzes1290: 2 razy przechodziłem g2nk, 1 raz magiem, tym razem paladynem i sądzę że więcej nie potrzeba do przejścia gry
  • Odpowiedz
@grzes1290: Rozumiem, ale dla mnie g2nk jest zbyt denny zeby go "przechodzic" jak sam to powiedziales, lubie bardzo g2nk, lecz nie widze sensu w robieniu kazdego questa pojedynczo i wybijaniu kazdego stwora w Khorinis lub Yarkendarze lub w Gd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tfh02302: @mniejniz0

Nie no, w nk tych potek jest na tyle, że nie ma problemu z tym żeby się skończyły, co najwyżej w 1 rozdziale. Chyba w zwykłej 2 jest z tym problem. Grałem też magiem i było dobrze, ponad 50 był chyba nawet szybciej niż paladynem/łowca nie musiałem nawet bawić się w tracenie czasu na picie najmniejszych potow, bo zawsze było wystarczająco większych. Będąc magiem można zgarnąć najwięcej expa z
  • Odpowiedz