Wpis z mikrobloga

Macie jakieś rady jak poderwać ładną Panią co przychodzi regularnie do kiosku po gazetki dla babci.
Pani ma piękne blond włosy i długie nogi,wygląda na około 18-19 lat. Piękna jest i zawsze szykuje jej wcześniej te gazetki i paczkę papierosów co kupuję żeby nie musiała szukać po sklepiku. Zawsze się Pani cieszy i myślę że może w końcu zbiore się w sobie i powiem jej co miłego jaki komplement. Co powiedzieć?
Marzy mi się spacer z nią po parku.
#przegryw #randkujzwykopem #podrywajzwykopem
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co powiedzieć?


@kuneguna: Jeśli chcesz zacząć od oszukiwania jej, to to nie ma sensu.
Bo ona wtedy zakocha się nie w tobie, ale w cudzym komplemencie.
Będziesz cały czas wiedział, że wartościowe było cudze zdanie.
Będziesz się męczyć i zżółkniesz
  • Odpowiedz
@kuneguna: normalnie z nią porozmawiaj, jak zmieniła włosy czy uczesanie czy cokolwiek to zauważ i powiedz, że wygląda w nich jeszcze ładniej niż zwykle. Jakaś taka drobnica, a potem samo leci. Bez spiny nastawiania się na niewiadomo co. Może się okazać, że jest już zajęta, ale jak się nie spytasz to się nie dowiesz. Taka kolej rzeczy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kuneguna: zacznij od zaprzestania idealizowania tej "pani" i pamiętaj że kiedy ty się zastanawiasz czy stosowne będzie powiedzieć jej komplement to ktoś inny pewnie w tym czasie spędza wieczór w jej towarzystwie
  • Odpowiedz
  • 0
@infliner ja staram się zawsze modnie i elegancko wyglądać ostatnio kupiłem sobie takie mokasyny i pasek w kolorze piasku oraz szal w kolorze pudrowego różu ( co prawda kupiony w sklepie dla pań ale nie widać) .
  • Odpowiedz