Wpis z mikrobloga

#apple chciałbym kupić IP11 pro na allegro. Jakich aukcji szukać? Wiem że najlepiej z paragonem, a co z VAT marża i VAT 0%?
Zależy mi na rękojmi
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kamcios1: jak masz zamiar kupić telefon na kilka lat to nie szukaj super okazji u januszexa tylko bierz z oficjalnej dostawy bo wtedy będziesz pewny w 100%, że masz sprzęt wart swojej ceny a nie, że... luudzie przyoszczędziłem 200 zeta patrzcie jaka okazja a za miesiąc płacz bo bateria pada po 3 godzinach i c--j a nie telefon
  • Odpowiedz
  • 0
@CordellWalker patrzę po opiniach i wcale nie szukam najtaniej. Szukam go w cenie 4k(wiem że za tyle są w sklepach, ale tam nie ma rat 0%)
Wiem że kiedyś były cyrki z fakturami VAT marża czy 0% i nie pamiętam już która jest najbezpieczniejsza i najlepsza dla kupującego
  • Odpowiedz
  • 0
@CordellWalker No zastanawiałem się nad 12 pro ale nie wiem czy jest sens dopłacać 1200zl do telefonu, który za dużo się nie różni od 11 pro. Wygląd mi się podoba ale będę go trzymać w case więc XD
  • Odpowiedz
@kamcios1: mam se 1 edycje od ponad 4 lat i bateria trzyma półtorej dnia i żadnych problemów jak do tej pory, czekam na 12 mini a jeżeli chodzi o 12pro to wolałbym chwilę poczekać odłożyć poczytać opinie, oglądnąć testy i wtedy zadecydować mając pewną kasę do wydania
  • Odpowiedz
@MercedesBenizPolska: o ile wiem to od appla jest rok i od sprzedającego rok lub dwa i teraz jest zagwozdka czy te lata nachodzą na siebie i jest zawsze 2 czy razem 3 bo też się nie orientuję. Nie wiem jak apple traktuje sytuację według ichniejszego prawa czy czasem nie ma tak, że oni dają rok sprzedawcy i rok od siebie a jak sprzedawca daje 2 to ich rok jest wchłaniany
  • Odpowiedz