Wpis z mikrobloga

Upominanie się o prawa mężczyzn=incelstwo, no tak xd


@Jackdanielov: Podpinanie się pod większe inicjatywy ze swoimi celem zdobycia atencji = Incelstwo

Nikt tych postulatów nie traktuje powaznie, wiesz dlaczego? Nie dlatego że nie są poważne, tylko dlatego że jak głupki dajecie się wykorzystywać pisowskim trollom i staracie się zakrzyczeć strajk kobiet.

Podobnie jak było z BLM. Pojawił się taki ruch, to niemal momentalnie incele zrobiły ruch "all lives matter" albo "white
Ja nic z PiSem ani prawicą, ani kucami nie mam wspólnego, a strajk kobiet popierałem dopóki nie pojawiły się tam absurdalne postulaty


@Jackdanielov: Nikt Ci nie każe tych postulatów popierać. Sądzisz że największe od lat strajki w PL są ze względu na to że ludzie chcą delegalizacji bojówek faszystowskich?

Ludzie są wściekli, bo odbiera się im podstawowe prawa do decydowania o swoim ciele i dlatego protestują.
Podpinanie się pod większe inicjatywy ze swoimi celem zdobycia atencji = Incelstwo


@venividi: raczej taktyczne zagranie charakteryzujace jednostki inteligentne i myslace dalej niz 1 dzien do przodu

Podobnie jak było z BLM. Pojawił się taki ruch, to niemal momentalnie incele zrobiły ruch "all lives matter


Mysle ze wyroznianie cech rasowych i bazowanie na nich jako aspektu bedacego podstawa do oceniania wznosci czyjegos zycia jest domena nazistow a nie inceli
raczej taktyczne zagranie charakteryzujace jednostki inteligentne i myslace dalej niz 1 dzien do przodu


@wojciech-dyrets: Ani Ty nie jesteś inteligentny ani myślący skoro popierasz kolejne akcje dywersyjne internetowych trolli nie widząc oczywistego faktu, że to nie ma na celu wywalczenia praw dla mężczyzn, tylko zakrzyczenie protestu kobiet i zdobycie odrobiny atencji.

Mysle ze wyroznianie cech rasowych i bazowanie na nich jako aspektu bedacego podstawa do oceniania wznosci czyjegos zycia jest domena