Wpis z mikrobloga

siemanko wykopowe świry witajcie w moim wpisie ( ͡º ͜ʖ͡º)
na to co w obrazku chciałem odpowiedzieć ale nie w formie komentarza bo nie chciałem dawać autorowi możliwości kasacji

ja krytykuję protestujących bo:
- upadlanie narodu cebulackiego ciągnie się od bardzo dawna a wielki zryw nastąpił dopiero kiedy loszki stwierdziły że ich macice są w niebezpieczeństwie. świadczy to tym że protestujący są kierowani najniższymi, najprymitywniejszymi odruchami. ugabuga seks zagrożony ugabuga my chcieć seks ugabuga żondzoncy zostawcie segz w spokoju ugabuga my źli ugabuga
- protestujący zamiast zrobić coś w stylu wzięcia polityków do samochodów i wywieźć poza granice z zakazem powrotu, po prostu sobie łażą w te i wewte, prują się jak stare prześcieradła m.in pod moim oknem i śmieszkują

mam poglądy libertariańskie. niewiele rzeczy by mnie tak ucieszyło jak rozwalenie obecnej organizacji mającej monopol na przemoc. wolę żeby sprawy aborcji były w rękach jedynie rodziców i lekarzy do których się udają. a mimo to szkaluję kukoldy walczące o macicach bredzące

niestety obecni protestujący to zwykłe popierdółki bez planu. napędza ich histeria i emocje. mózgu to tam nikt nie ma chyba że jakiś zbłąkany przechodzień wracający ze sklepu z bułkami. nawet jakby politycy stwierdzili że odsuwają się od władzy, na ich miejsce przyszliby tacy, których różniłoby jedynie to, że zamiast uśmiechać się w stronę kościółka uśmiechaliby się w stronę kobiet, qwerty+ i innych sjw, a gospodarka jak kwiczała i zdychała tak dalej by kwiczała i zdychała. Bo takie są opcje w kraju cebulackim. Tutaj (podobnie jak w innych miejscach na świecie. nie myślcie że low iq peasants są większością tylko w jednym miejscu) opcje światopoglądowe są dwie- albo idziemy w stronę kościółka albo idziemy w stronę sjw. A opcja gospodarcza wygląda w obu przypadkach tak samo- wyciskamy od frajerów ile hajsu się da i nakładamy jak najwięcej restrykcji żeby mieć jak największą władzę, a rynek jakoś sobie poradzi, będzie balansował na skraju załamania ale jeszcze trochę pociągnie zanim przyjdą nowi rządzący na nasze miejsca, po nas choćby potop.

niestety naród cebulowy tego nie widzi i nigdy nie zobaczy bo do tego trzeba mieć mózg zamiast styropianu.

pozdrawiam i mimo wszystko życzę sukcesów w obalaniu organizacji przestępczej mającej monopol na przemoc

#przegryw #protest #redpill
Pobierz
źródło: comment_16040504157dPnCfdBg1zxUD0b7wLFmd.jpg
  • 7
@Smiecharz: Ja niczego więcej nie oczekiwałem. Sam miałem pójść na spacerek, ale zrezygnowałem bo dla mnie to zwykli idioci którzy nawet nie wiedzą że to nie jest ustawa. Chodzą i krzyczą aby chodzić i krzyczeć. Młodzież 15-20 lat poczuła się przydatna i myślą że dzięki krzyczeniu "#!$%@?ć" coś zmienią. Wstyd mi za moich znajomych których aktualnie jedynym osiągnięciem jest udział w proteście. Najlepsze jest to że jak wchodzi temat aborcji to
@Smiecharz: jako przedsiębiorca zgadzam się w 100%. Jaki przesiew znajomych mi się na FB zrobił, #!$%@? wszystkie ordynarne szmaty wrzucające zdjęcia swoich kartonów na protestach. Jak masz coś więcej zamiast steropianu to świata nie zmienisz te debile bedą chodzic w te i we wte. Najlepiej to olać, żyć po swojemu i mieć #!$%@?.