Wpis z mikrobloga

Ponawiam pytanie, jak tam sprawa wrzucenia Lu ze Stop Bzdurom pod tramwaj? Świadkowie już znalezieni? Nagrania już się pojawiły? Kłamstwa Zarządu Transportu Miejskiego już wyjaśnione?

Bo wiecie, głupio by było, gdyby Lu zrobił/zrobiła (sorry, nie wiem jaki ma zaimek, naprawdę) z siebie przerażoną ofiarę prawicowego terroryzmu, opisał/opisała swoją traumę, Stop Bzdurom zebrało 200 tysięcy, a potem by się okazało, że to wszystko nieprawda.
#stopbzdurom #bekazlewactwa #lgbt #neuropa
MarcinBachleda - Ponawiam pytanie, jak tam sprawa wrzucenia Lu ze Stop Bzdurom pod tr...

źródło: comment_1604037072LMvG2J8x53tXWR9ZoJ4tl8.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@biesy:
Sam jestem pewnym, siebie, inteligentnym gosciem, ale raczej tak o bez zajakniecie bym przygotowania bym nie lecial na lajwach.
Wiec mozna miec uzasadnione podejrzenie, ze gosciu, ktory rzekomo ma problemy psychiczne, ze soba etc. a ktory ma perfect gadane przed kamera live moze nie byc przypadkowy.
  • Odpowiedz
Sam jestem pewnym, siebie, inteligentnym gosciem, ale raczej tak o bez zajakniecie bym przygotowania bym nie lecial na lajwach.


@pi73r: to może jednak nie jesteś tak pewny siebie i inteligentny jak myślisz :).
  • Odpowiedz